Don Cheadle w teledysku Kendricka Lamara!

Agata Guzik
19.04.2017 09:09
Kendrick Lamar

Kendrick Lamar (Kendrick Lamar (facebook.com))

Kendrick Lamar zaprezentował teledysk ze swojej najnowszej płyty "DAMN.", w klipie wystąpił popularny aktor, Don Cheadle.

Najnowszy teledysk Kendricka Lamara prezentuje utwór "DNA.". Klip otwiera scena, w której Don Cheadle gra detektywa przesłuchującego skutego kajdankami rapera. Akcja nabiera tempa, gdy detektyw uruchamia wykrywacz kłamstw - zaczynają dziać się niespodziewane rzeczy.... Prześledźcie sami:

Utwór pochodzi z płyty "DAMN.", która ukazała się 14 kwietnia. Na albumie pojawili się znani artyści. W utworze "Loyalty" słychać Rihannę, a w "XXX." U2.

Kendrick Lamar zadebiutował niezależnym krążkiem "Section.80" (2011), jednak rozgłos przyniósł mu wydany rok później album "Good Kid, M.A.A.D City". Jego poprzedni regularny longplay to "To Pimp a Butterfly", który ukazał się w marcu 2015 roku. W 2016 roku Kendrick znalazł się w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób przygotowanym przez "Time".

52-letni Don Cheadle urodził się w Kansas City. Znany jest z serialu "Kłamstwa na sprzedaż" i roli War Machine w filmach o Avengerach. Uznanie krytyków przyniósł mu film "Devil in a blue dress", w którym zagrał u boku Denzela Washingtona. Ta rola przyniosła mu nagrodę Stowarzyszenia Amerykańskich Krytyków Filmowych. Cheadle otrzymał statuetkę Złotego Globu za rolę w telewizyjnym filmie "Rat Pack". Ma na koncie współpracę między innymi ze Stevenem Soderbergiem i Nicolasem Cage.

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA