"Hello" Adele w wykonaniu Shreka, Myszki Miki, czy Goluma? Musicie to zobaczyć!

Victoria Banach
15.04.2017 13:18
Shrek (kadr z filmu)

Shrek (kadr z filmu) (youtube.com)

Gdyby zamknąć oczy i posłuchać tego występu, to miałoby się wrażenie, że na scenie stoi grupa osób, która śpiewa "Hello" Adele. Jednak jak się okazuje, wszystkie te postaci mieszczą się w jednym chłopaku, który powalił wszystkich na kolana.

Craig Ball, Adele czy Kermit?

Craig Ball, to 24-letni chłopak z Londynu, który za namową znajomych zdecydował się wziąć udział w Britain's Got Talent. Na co dzień zajmuje się malowaniem domów. Śpiewa od 9 roku życia, jednak daleko mu do "klasycznego" śpiewania jakie słyszymy zazwyczaj w radiu. Craig kryje w sobie całą grupę postaci, od których "pożycza" głos podczas wykonywania różnych hitów. Kiedy wykonał "Wrecking Ball" Miley Cyrus na castingach, to jury nie miało żadnych wątpliwości, czy przepuścić chłopaka do dalszego etapu. W trakcie kolejnego pokazu umiejętności, postanowił zaprezentować hit Adele "Hello". Pierwsza "pojawiła się" Miss Piggy z Muppetów, po niej jej ukochany Kermit, kolejno po nich Myszka Mickey i jego partnerka Myszka Minnie. Im wtórowali Shrek z Osiołkiem, a za nimi ojciec i syn z Family Guy'a, czyli Peter Griffin i Stewie. Nie zabrakło też ulubionego czerwonego stwora dzieciaków, Elmo, i oczywiście, Yoda. Jego występ zrobił taką furorę, że Craig Ball dostał się do finału!

Uniwersalny pomysł

Potencjał w zabawie glosami zauważyli także inni. Od jakiegoś czasu w amerykańskim talkshow Jimmy'ego Fallona od czasu do czasu jest segment, "Wheel Of Musical Impressions", w którym różni muzycy, na zmianę z Jimmym, śpiewają piosenki z reklam czy kołysanki, głosami innych artystów. Dotychczas udział w zabawie wzięli  Adam Levine, Jamie Foxx, Celine Dion, Christina Aguilera, Demi Lovato, Ariana Grande, Alessia Cara oraz Alicia Keys. Artyści i prowadzący maja wtedy możliwość pochwalenia się dodatkowym talentem, jakim jest naśladowanie innych.

Podobnym "fachem" zajmuje się też Christina Bianco. Kobieta, podczas swoich występów, wykonuje hity głosami znanych i lubianych diw. Swoimi umiejętnościami zachwyciła nawet Ellen DeGeneres, która zaprosiła ją do swojego programu. Tam zaśpiewała "Total Eclipse Of The Heart" i pomogły jej między innymi Britney Spears, Gwen Stefani, Cher oraz Christina Aguilera.

Doprawdy, setki wcieleń w jednym.

POLECANE RADIA