Kanye West wystąpi na Coachelli?

Victoria Banach
15.04.2017 08:59
Kanye West

Kanye West (Billboard)

Zachodnie media spekulują, że wielką niespodzianką na festiwalu Coachella będzie występ Kanye Westa.

Kanye West nie pojawił się na scenie od listopada. Trafił wtedy do szpitala na obserwację, ponieważ przeszedł załamanie nerwowe.  Odwołano koncerty z jego trasy Saint Pablo. Od tamtej pory nie występował nigdzie. Nie wiadomo jednak kiedy planuje powrót na estradę.

Fani spodziewali się wielkiego "comebacku" w postaci występu na tegorocznej Coachelli. Do takich podejrzeń skłoniły ich koncerty dwóch artystów mających zagrać na festiwalu - Schoolboy Q i Travis Scott. Z tym pierwszym, West ma nagraną wspólnie piosenkę "That Part", a z Travisem Scottem często współpracuje. Spodziewano się, że pojawi się na scenie obok nich, jednak organizatorzy festiwalu stanowczo zaprzeczają takim nowinom. Nie ucięło to jednak domysłów ludzi, którzy uważają, że kierownictwo próbuje dochować tajemnicy do samego domniemanego występu rapera.

Kanye West miał już kilka okazji zaszczycić widzów swoją obecnością na Coachelli. W 2011 roku był jednym z headlinerów, a w zeszłym roku towarzyszył na scenie A$AP Rocky'emu.

Teraz zapewne jest zajęty swoją kolekcją biżuterii, którą wypuścił na rynek w zeszłym tygodniu. Powstała dzięki kolaboracji między Westem a firmą Jacob  Company.

Przypominamy, że Coachella w tym roku odbywa się 14-16 kwietnia oraz 21-23 kwietnia w Indio w stanie California. Headlinerami są Radiohead, Kendrick Lamar oraz Lady Gaga, która zastępuje Beyonce.

POLECANE RADIA