Debiut muzyczny córki Natalii Kukulskiej

Victoria Banach
15.04.2017 07:49
Natalia Kukulska z córką

Natalia Kukulska z córką (Kapif.pl)

Natalia Kukulska na scenie występowała od najmłodszych lat. Pod okiem sławnych rodziców, Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, zadebiutowała płytą piosenek dla dzieci. Okazuje się, że w ślady Natalii idzie także jej córka, Anna.

Ania Dąbrówka, 11-letnia córka Natalii i jej męża Michała Dąbrówki, przejawia ogromny talent, którego rodzice postanowili nie zmarnować. Dziewczynka występuje w Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie uczy się emisji głosu, a także tańca i aktorstwa. Wszystko wskazuje na to, że odziedziczyła muzyczne predyspozycje po utalentowanych rodzicach i dziadkach. Ostatnio zadebiutowała w teledysku przygotowanym właśnie przez Warsztatową Akademię Musicalową nagranym do piosenki "Żywioły".

Najstarsze dziecko pary, Jan Dąbrówka, który skończy w tym roku 17 lat, uczęszcza razem z siostrą na zajęcia do Akademii. Dzieci bardzo często przebywały w studiu nagraniowym w swoim podwarszawskim domu i obserwowały poczynania rodziców przy pracy. Podśpiewywały przeboje mamy, a ta postanowiła im pomóc w rozwijaniu pasji.

W 1986, Natalia Kukulska wydała swój debiutancki album zatytułowany "Natalia". Na płycie znajdowały się głównie piosenki dla dzieci i promowały ją takie kawałki jak "Puszek Okruszek" oraz "Co Powie Tata". Jej najświeższy, jedenasty album - "Ósmy Plan", wydany był w 2014 roku reklamował utwór "Pióropusz". Od 2016 zasiada w jury programu "The Voice Of Poland".

 

POLECANE RADIA