Jula powraca z "Milionem Słów"

Victoria Banach
13.04.2017 08:39
Jula

Jula (https://www.facebook.com/JulaPL/)

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Julity Fabiszewskiej, znanej wszystkim lepiej jako Jula. Na jej nową płytę, "Milion Słów", nie będą musieli czekać tak długo, jak myśleli - zmieniono datę wydania albumu.

Jula, na swoim Facebooku, ogłosiła, że zmienia datę wydania płyty. Początkowo zapowiadano premierę na 2. czerwca, jednak przesunięto ją na 26. maja 2017.

Do promocji albumu "Milion słów" wybrano singel "Dobrego dnia", który napisali producent Bartosz "Tabb" Zielony - muzyka, i Patrycja Kosiarkiewicz - tekst. Tabb ma na swoim koncie współpracę między innymi z chórem Sound'n'Grace, z kolei Patrycja Kosiarkiewicz pisała teksty do ich przebojów.
TabbKosiarkiewicz już mieli okazję współpracować z Julą. Stworzyli dla niej świąteczny utwór "Gdy Gwiazdka", który wokalistka zaśpiewała z Sound'n'Grace.

"Jula ma w sobie tyle młodzieńczej pasji oraz pogody ducha, że wyszło to bardzo prawdziwie. Chcemy, by ten numer wprawiał was w dobry nastrój i odpędzał smutki. Dobrego dnia!" - o Juli mówi Patrycja Kosiarkiewicz.

Obecnie Julę możemy oglądać w obsadzie znanego serialu, "M jak miłość", gdzie wokalistka gra Paulinę, a niedawno pojawiła się także w trwającej obecnie edycji programu "Agent - Gwiazdy".


POLECANE RADIA