Książę Ciemności ma "popowego" sobowtóra. Jest nim...

Agata Guzik
12.04.2017 16:39
Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne (Ozzy Osbourne (facebook.com))

Pamiętacie występ Justina Biebera w Lip Sync Battle? Na potrzeby show wokalista wcielił się w postać legendy rocka Ozzy'ego Osbourne'a. Z niesamowitym efektem.

Swego czasu Justin Bieber często miał okazję pojawiać się w różnego rodzaju programach rozrywkowych.

Niezwykła metamorfoza Justina Biebera miała miejsce w 2015 roku w programie Lip Sync Batte.

Justin Bieber jako Ozzy Osbourne w Lip Sync Battle wypadł niezwykle wiarygodnie. Bieber zaprezentował się w heavy metalowej odsłonie wcielając się w wieloletniego członka kultowego zespołu Black Sabbath. Przypominamy, że idol nastolatków w drugiej rundzie programu zmierzył się  z byłym sportowcem Deionem Sandersem. Wokalista wyszedł w czarnej peruce przebrany od stóp do głów w mroczny strój w stylu Ozzy'ego. Bieber w perfekcyjny sposób sparodiował mimikę i gesty legendarnego wokalisty (pomimo playbacku). Świetnie poradził sobie z zadaniem, do złudzenia przypominając wokalistę Black Sabbath. Zobaczcie sami:

Bieber interpretował heavy rockowy utwór "Crazy Train", zaskakując wszystkich pod koniec swojego występu, kiedy odgryzł głowę sztucznemu nietoperzowi. Ta "wisienka na torcie" była nawiązaniem, do prawdziwego zdarzenia z kariery Ozzy'ego Osbourne'a podczas jednego z jego koncertów w 1982 roku.

Dla przypomnienia, wokaliści poznali się już osobiście w 2011 roku, podczas nagrań reklamy na Super Bowl 2011.

Potwierdzoną informacją jest, że Ozzy Osbourne pracuje nad swoim kolejnym albumem solowym. Ostatni krążek Księcia Ciemności o tytule "Scream", został wydany w 2010 roku.

Kilka dni temu założyciel grupy Black SabbathTony Iommi potwierdził w wywiadzie, iż wraz z Black Sabbath szykują film dokumentalny o zespole. Pojawią się na nim materiały z ostatnich koncertów legendarnej grupy nagrywane głównie w Birmingham.

POLECANE RADIA