Solowy debiut Harry'ego Stylesa

Victoria Banach
08.04.2017 08:54
Harry Styles

Harry Styles (https://www.facebook.com/harrystyles/)

Członkowie zespołu One Direction próbują swoich sił jako solowi artyści. Zayn Malik wydał album "Mind of Mine", a Niall Horan nagrał "This Town". Teraz przyszła kolej na Harry'ego Stylesa, który właśnie wypuścił nową piosenkę.

"Sign of Times", bo tak nazywa się kawałek Stylesa, został zapowiedziany 31 marca na Instagramie artysty. Udostępnił okładkę najnowszej płyty, której tytuł jest jeszcze nieznany oraz podał tytuł singla. Oficjalnie wypuszczono utwór 7 kwietnia. "Sign of Times" wyprodukował Jeff Bhasker, a tekst w głównej mierze napisany jest przez młodego wokalistę. Krytycy dopatrują się inspiracji Davidem Bowiem, Pink Floydem oraz Princem. Zaznaczają, że mimo iż głos Stylesa brzmi tak samo, to piosenka zdecydowanie nie jest w stylu One Direction.

SIGN.OF.THE.TIMES // 7.APRIL.17 //

Post udostępniony przez @harrystyles

Media donoszą, że najpewniej wkrótce możemy się spodziewać teledysku do singla, bowiem wypatrzono wokalistę zwisającego z helikoptera, co najprawdopodobniej było kręcone na potrzeby nowego klipu.

Artysta ma także zapowiedziany występ w amerykańskim programie Saturday Night Live, w którym ma wykonać dwie piosenki. Widzowie spodziewają się drugiego debiutanckiego kawałka podczas programu, jednak na razie nie ma żadnych informacji potwierdzających spekulacje fanów.

Harry Styles swoją karierę zaczynał w siódmej edycji brytyjskiego X Factor. Simon Cowell właśnie tam połączył w grupę pięciu solowych uczestników i utworzył One Direction. Zespół zrobił furorę głównie wśród nastolatek i podbił serca fanek takimi hitami jak "What Makes You Beautiful", "One Thing" czy "Live While We're Young". Wspólnie wypuścili pięć albumów studyjnych. Obecnie Styles głównie pisze piosenki dla innych artystów, a także próbuje swoich sił w filmach. Swój debiut kinowy zaliczył w "Dunkierce", który w Polsce w na ekranach będzie można obejrzeć w lipcu.

POLECANE RADIA