Kasia Moś robi furorę na Eurowizji!

Magdalena Niebrzydowska
07.04.2017 15:35
Kasia Moś

Kasia Moś (Screen z Youtube.com)

Kasia Moś znów zachwyca. Tym razem zdobyła serca słuchaczy w Tel Awiwie podczas "Israel Calling". Pomimo wykonania utworu w nieco inny niż zazwyczaj sposób, została najwyżej oceniona przez czytelników Wiwibloggs.

Reprezentantka Polski podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji wykonała w Izraelu utwór "Flashlight", dzięki któremu w polskich preselekcjach do konkursu uzyskała drugie miejsce w głosowaniu publiczności oraz najwyższe noty od jury, w którym zasiedli Robert Janowski, Maria Sadowska, Włodek Pawlik, Krzesimir Dębski i Alicja Węgorzewska. Polscy fani zobaczą Kasię Moś podczas konkursu Eurowizja 2017 w Kijowie na Ukrainie, odbywającym się między  9, a 13 maja.

W ramach promocji utworu piękna wokalistka, Kasia Moś, wystąpiła już z piosenką "Flashlight" na imprezach z cyklu "Eurovision Pre-Party", odbywających się w Rydze i Londynie. W najbliższych dniach planuje też zaśpiewać w Madrycie i Amsterdamie, gdzie wystąpi aż 34 reprezentantów poszczególnych państw na Konkursie Eurowizja 2017. Będzie to największa z przedeurowizyjnych imprez, która poprowadzą Selma Bjornsdottir oraz Cornald Maas. Bilety na widowisko sprzedano w pół godziny, a do stolicy Holandii przybędzie ponad 200 dziennikarzy, by śledzić ten ważny, muzyczny event. Kasia Moś została również  zaproszona do Kijowa, by wystąpić przed tamtejszymi studentami.

5 kwietnia Kasia Moś zachwyciła publiczność w Tel Awiwie, gdzie zaprezentowała się obok 27 innych uczestników zbliżającego się konkursu Eurowizja 2017. Podczas 4-dniowej wizyty Kasię czekało też zwiedzanie miasta, konferencja prasowa oraz sadzenie drzew w Lesie Eurowizji. Podczas konferencji prasowej poszczególni wykonawcy mówili między innymi o marzeniach, jakie chcą zrealizować w życiu. Na zakończenie wydarzenia odbył się koncert, podczas którego zaśpiewała izraelska zwyciężczyni Eurowizji, Dana International. Dla polskiej publiczności najważniejszym wydarzeniem był jednak występ Kasi Moś, która pojawiła się na scenie jako czwarta, a jej show poprzedziły pewne problemy techniczne organizatorów. Nie przeszkodziło to jednak Kasi w świetnym wykonaniu "Flashlight", które zostało najlepiej ocenionym występem przez czytelników Wiwibloggs. Tym razem Kasia Moś wykonała końcową część utworu ''Flashlight" nieco inaczej niż zazwyczaj, jednak ta wersja również spodobała się fanom. Każdy kolejny występ Kasia traktuje jak okazję do ćwiczeń i próbowania różnych metod.

POLECANE RADIA