"Więcej życia" od Drake'a

Victoria Banach
23.03.2017 06:57
Drake

Drake (Drake)

Drake w końcu wypuścił swoją długo oczekiwaną płytę "More Life".

"More Life" dostępna jest na platformach streamingowych. Raper o swoich planach płytowych powiadomił fanów już w październiku. W międzyczasie, aby osłodzić oczekiwanie fanom, wypuścił trzy single - "Two Birds, One Stone", "Sneakin" oraz "Fake Love", z których ostatecznie tylko "Fake Love" umieszczono na albumie. "More Life" zawiera 22 utwory, które powstały ze współpracy z różnymi topowymi artystami. Można usłyszeć między innymi Kanye Westa, Samphę oraz 2 Chainz. Pojawia się nawet Jennifer Lopez, w postaci sampla "If You Had My Love" w kawałku "Teenage Fever". Okładkę "płyty" zdobi zdjęcie ojca artysta, Dennisa Grahama. Co ciekawe, "More Life", jak mówi sam Drake, to nie płyta, tylko playlista.

"Stworzyłem playlistę, żeby dać Wam kolekcję piosenek, które staną się soundtrackiem do Waszego życia."

Sam tytuł swoje znaczenie zaczerpnął z jamajskiego slangu. "More Life" znaczy życzyć komuś bardzo dobrze. Idealnie wpasowuje się do klimatu płyty, ponieważ obok tradycyjnych brzmień Drake'a, czyli R&B, możemy usłyszeć afrobeat i dancehall.

Drake na scenie jest od 2006 roku. Ostatnią płytę "Views" wypuścił w styczniu 2016 roku i promowały ją takie kawałki jak  "One Dance" oraz "Hotline Bling".

POLECANE RADIA