Amy Lee i "Speak To Me" na soundtracku nowego thrillera

Victoria Banach
18.03.2017 06:53
Evanescence, mat. prasowe

Evanescence, mat. prasowe (Evanescence, mat. prasowe)

Amy Lee, wokalistka zespołu Evanescence, wypuściła dawno zapowiadany nowy kawałek.

Piosenka "Speak to me" będzie na soundtracku nowego thrillera "Voice From the Stone" jako motyw przewodni napisów końcowych. Artystka napisała słowa, a muzykę skomponował Michael Wandmacher, znany kompozytor filmowy. W kwietniu 2016, Amy podzieliła się z fanami klipem z pracy nad nowym utworem.

"Voice From The Stone", to thriller wyreżyserowany przez Erica D. Howella, a główną rolę gra znana z "Gry o Tron" Emilia Clarke.

"Jest wiele powodów dla których poczułam się zainspirowana, by pracować nad tym projektem. "Voice From the Stone" opowiada historię Vereny, pielęgniarki poproszonej by pomóc młodemu chłopcu, który zamilkł po nagłej śmierci swojej matki. Verena ma mu pomóc ponownie mówić. Jako nowa matka, ten film mocno do mnie trafił" - mówi o swoim udziale w tym przedsięwzięciu Amy Lee.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz kiedy Amy bierze udział w podobnej inicjatywie. Styczność z tworzeniem muzyki filmowej miała w 2014 roku przy "War Story". Wokalistka ostatnio skupia się nad solowymi projektami, a także wróciła do studia ze swoim zespołem Evanescence. Pracuję nad nowym albumem, który zapowiedziany został na jesień 2017.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA