Emergenza 2017: Znamy warszawskich finalistów

redakcja
16.03.2017 13:19
Emergenza Festival

Emergenza Festival (www.facebook.com/emergenza.polska/photos)

W miniony weekend, w Voodoo Club, odbyły się warszawskie półfinały największego festiwalu dla młodych muzyków na świecie.

Decyzją jury oraz publiczności, do finały przeszły następujące kapele:

 

10.03.2017 (piątek)

1 miejsce Distinct Way (Metal / Thrash / Rock)

2 miejsce Zła Wola (Rock / Metal)

3 miejsce MALA (Alternative / Rock / Electronic)

4 miejsce Czwarta Kolumna (Rock / Hard Rock)

 

11.03.2017 (sobota)

1 miejsce P n' X (Hard Rock)

2 miejsce candyflip (Rock)

3 miejsce We Hate Roses (Garage / Punk)

4 miejsce Galaxy Doesn't Care (remis) (Pop Punk / Alternative Rock)

4 miejsce B4 (remis) (Heavy Metal / Hard Rock)

 

Pełne wyniki dostępne są na stronie Emergenzy - http://www.emergenza.net oraz fanpage'u na FB - https://www.facebook.com/emergenza.polska/

Emergenza to największy na świecie festiwal młodych talentów muzycznych, który zadebiutował w 1992 roku w Rzymie. Od tego czasu wiele się zmieniło. Przede wszystkim przybyło fanów oraz zespołów, które marzą o międzynarodowej karierze. A dzięki festiwalowi, jest to możliwe. Emergenza spełnia marzenia i jedyne co trzeba zrobić, to przekonać do siebie publiczność - najpierw tę rodzimą, później europejską - oraz oczywiście jury. Nie ma znaczenia czy grasz rocka, pop, alternatywę czy może reggae. Na scenie Emergenzy, znajdzie się miejsce dla każdego ambitnego i barwnego artysty.

Zapraszamy do udziału w nadchodzącej VI Edycji Emergenza Festival Polska (2016/17) - największego na świecie festiwalu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych. Zespoły zmierzą się ze sobą w ciągu sezonu 2016/17 na terenie kraju w 9 okręgach, kilkunastu klubach, na kilkudziesięciu koncertach.

Najlepsze z nich, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2017) skąd Finalista pojedzie w trasę po całej Europie.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA