Wielki powrót The Kelly Family!

Victoria Banach
16.03.2017 10:06
kelly family

kelly family (KELLY FAMILY)

W latach 90. plakaty z The Kelly Family nad łóżkami wieszały tysiące nastolatków nie tylko z Polski. Fani w końcu się doczekali. Po latach ciszy powraca z nowym albumem hitowy niegdyś zespół, The Kelly Family.

"Roses of Red", "An Angel", "Santa Maria", "We are the World"... Nie da się ukryć, że te przeboje nucili wszyscy. Czym zaskoczą teraz? Zespół zapowiada reaktywację i po 12 latach przerwy wypuszcza "We Got Love". Nowa płyta na półki sklepowe trafi już 24 marca. Na "We Got Love" znajdziemy czternaście nowych utworów. Pojawił się już singiel promujący nowe wydawnictwo. Nowy kawałek nosi tytuł "Nanana".

Odnieśli sukces w Niemczech, Holandii, Polsce, całej wschodniej Europie, Portugalii, Hiszpanii oraz innych europejskich państwach.Stali się znani na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach. Kelly Family mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt. W Polsce płyta uzyskała status potrójnej platyny za sprzedaż ponad 300 tysięcy sztuk.

Być może "We Got Love" zapewni im ponowny powrót na szczyt.

POLECANE RADIA