Lorde zapowiada nowy singiel

Victoria Banach
02.03.2017 07:39
Lorde

Lorde (Facebook)

Lorde potwierdziła, że wypuszcza w piątek nowy kawałek. "Green Light" zadebiutuje o 8 rano w Nowej Zelandii.

Singiel "Green Light" będzie pochodził z długo oczekiwanej drugiej płyty Lorde. Wokalistka zupełnie odejdzie od starego brzmienia. Nowa muzyka będzie bardziej taneczna, radosna i popowa, niż poprzednie kawałki. Nie potwierdzono żadnej daty wydania nowego albumu, ani nawet tytułu. Na stronie do której kieruje nas miniteledysk widnieje jedynie podpowiedź - "M*******A".

"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę ogłosić, że mój najnowszy singiel, GREEN LIGHT, wychodzi jutro o 8 am (Nowa Zelandia)/ 2 pm (Nowy Jork)" - napisała.

W środę wokalistka poprowadziła fanów na "poszukiwanie skarbu". Na Twitterze zamieściła trzy tajemnicze lokalizacje w miejscowości Auckland w Nowej Zelandii. Na podświetlonej na zielono plaży Herne czekały na nich trzy fluorescencyjne pudełka z różnymi wersami nowej piosenki "Green Light".

"To pierwszy rozdział historii, którą Wam opowiem. Historii ostatnich dwóch zwariowanych, fluorescencyjnych lat mojego życia. Tutaj zaczynamy" - powiedziała Nowozelandka.

W serii tweetów wokalistka umieściła także króciutki wycinek z teledysku do nadchodzącej piosenki, w której widać jak tańczy w zielonych światłach, zgodnie zresztą z tytułem piosenki.

Ella Marija Lani Yelich-O'Connor, czyli Lorde, ostatni album wypuściła w 2013 roku i nosił nazwę "Pure Heroine". Płytę promowały single "Tennis Court", "Team", "No Better" i "Glory And Gore", jednak najbardziej rozpoznawalną piosenką wokalistki pozostaje jej debiutancki kawałek "Royals".

POLECANE RADIA