Lionel Richie i Mariah Carey przesuwają wspólną trasę na lato

Victoria Banach
25.02.2017 07:50
Lionel Richie w Glastonbury

Lionel Richie w Glastonbury (Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP)

Lionel Richie odroczył nadchodzącą trasę koncertową z Mariah Carey, aby w pełni zregenerować siły po operacji kolana.

Legendarny muzyk 17 stycznia przeszedł operację na kolanie i nadal nie wrócił całkowicie do zdrowia. Pojawiły się komplikacje i uraz nie goi się należycie. W rezultacie, zmuszony jest przesunąć wspólne występy do lata, aczkolwiek reprezentanci obu muzyków nie wydali dokładnych informacji w kwestii nowych dat koncertów. Wiadomo jednak, że bilety sprzedane do tej pory będą honorowane.

Richie wystosował oświadczenie do swoich fanów na Twitterze.

"Kiedy występujesz na scenie tyle lat co ja, to odcisko to swoje piętno na Twoim ciele. Niestety, przez rekonwalescencję po zabiegu na kolanie nie jestem w 100% gotowy na rozpoczęcie trasy w przyszłym miesiącu. Nie chcę zawieść fanów i nie mogę się doczekać powrotu na scenę"

Całkiem niedawno, bo zaledwie 2 dni przed smutną wieścią, umieścił post, w którym wyraził swoją ogromną radość na nadchodzące występy.

Trasę "All The Hits" ogłoszono w grudniu. Richie i Carey mieli zagrać 35 koncertów od 17 marca do 27 maja. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mogli usłyszeć największe hity artystów. Piosenkarka nie kryła swojej ekscytacji nad wspólnym projektem.

"Jestem zaszczycona, bo on jest legendą i istnieje na scenie dużo dłużej, niż ja. Jest niesamowity!" - mówi o artyście Mariah Carey.

POLECANE RADIA