Coachella 2017 bez Beyonce

Victoria Banach
25.02.2017 06:54
Beyonce.

Beyonce. (East News)

Sławny na całym świecie festiwal, Coachella, traci swojego największego tegorocznego headlinera. Beyonce właśnie ogłosiła, że wycofuje się z udziału w tej muzycznej imprezie.

Beyonce, która w styczniu ogłosiła, że jest w ciąży z bliźniakami, za radą swoich lekarzy rezygnuje z występu na festiwalu.

"Po poradach lekarzy, aby utrzymać mniej rygorystyczny harmonogram, Beyonce podjęła decyzję o zaniechaniu występów na Coachella Valley Music & Arts Festival 2017" - oznajmił w oświadczeniu Goldenvoice, promotor widowiska.

Producent najpopularniejszej letniej imprezy muzycznej na świecie wraz z Parkwood Entertainment, firmą wokalistki, zapewniają, że gwiazda wystąpi na imprezie i będzie headlinerem, aczkolwiek dopiero w 2018 roku. Nie wiadomo kto zastąpi piosenkarkę, choć krążą spekulacje, że być może będzie to jej mąż, raper Jay Z. Możliwym wyborem są także Lady Gaga i Justin Timberlake. Nieznane są również losy zespołu Bon Iver, który był planowany jako support dla Beyonce. Decyzja piosenkarki mocno wpłynęła na sprzedaż biletów na festiwal. Zainteresowanie karnetami podobno spadło aż o 12 procent. Zawiedzeni fani swoje wejściówki odsprzedają innym, a festiwal oferuje zwroty tym, którzy ze względu na wycofanie się Beyonce chcą je oddać.

W tym roku Coachella odbędzie się w kwietniu, a dokładnie 14-16 oraz 21-23, w Indio w stanie California. Pozostałymi headlinerami są amerykański raper Kendrick Lamar oraz brytyjska grupa Radiohead.


POLECANE RADIA