Paris Jackson pisze książkę o rodzinie

redakcja
20.02.2017 10:10
Okładka 'Rolling Stones', Paris Jackson, Michael Jackson

Okładka 'Rolling Stones', Paris Jackson, Michael Jackson (Okładka 'Rolling Stones' / East News)

Paris Jackson, aspirująca aktorka i córka Michaela Jacksona, podobno chce wyjawić sekrety klanu Jacksonów. 18-latka planuje napisać książkę.

W książce Paris zamierza napisać o swoich próbach samobójczych czy o tym, jak była ofiarą napaści seksualnej. Zysk ze sprzedaży potencjalnego wydawnictwa ma trafić do matki dziewczyny.

Paris nie potrzebuje pieniędzy. Po prostu chce ukrócić wszystkie plotki, odnieść się do wszystkich bzdur o jej rodzinie, które krążą po świecie. Paris wierzy, że jej ojciec został zabity. Podobnego zdania jest wielu członków jej rodziny. Musi przelać to na książkę, by w końcu zamknąć ten rozdział za sobą. - zdradza informator

Paris Jackson niedawno dostała rolę w serialu Lee Danielsa ("Imperium"), "Star". Przypadła jej postać Rachel Wells, młodej, stylowej guru social mediów, która nadzoruje sesję fotograficzną tytułowych gwiazd.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem. Jego ostatnia regularna płyta to "Invincible" z października 2001 roku. Król popu wylansował hity "Thriller", "Bad", "Beat It", "Billie Jean" czy "Dirty Diana".

POLECANE RADIA