Metallica kocha pop: Zobacz jak coverują utwór Rihanny!

Maria Jeppsson
16.02.2017 12:49
Metallica Carpool Karaoke

Metallica Carpool Karaoke (youtube.com)

W sieci pojawił się kolejny, wielce zachęcający zwiastun nowej odsłony "Carpool Karaoke". Uwagę na pewno zwraca Metallica.

Członkowie Metalliki oddali cześć księżniczce popu- Rihannie, śpiewając jej hit "Diamonds" w programie Jamesa Cordona. Panowie udowodnili już występem z Lady Gagą na tego rocznych rozdaniach Grammy, że muzyka popularna nie jest im obca. Możemy tylko domyślać się, czy pod prysznicem śpiewają też inne popowe hity, np. Beyonce "Single Ladies".

W klipie widzimy też Alicię Keys, Johna Legenda oraz Taraji P. Henson z "Imperium" wykonujących przebój "Happy" Pharrella czy Will Smith i Jamesa Cordena w repertuarze R. Kelly'ego ("I Believe I Can Fly").

Program "Carpool Karaoke" ma proste zadanie- pokazać gwiazdy muzyki takimi jakimi są, ale w "ciężkich" warunkach, czyli w samochodzie. James Corden podwozi artystów, którzy w trakcie jazdy są zmuszeni do śpiewania własnych, a w nowej odsłonie programu- czyichś utworów. Wśród pasażerów komika i aktora znaleźli się m.in. Elton John, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Lady Gaga, Adele czy zespół Red Hot Chili Peppers, a także pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama.

Program cieszy się tak dużą popularnością, iż zdecydowano się na nową wersję, która trafi do Apple Music. W każdym z 16 odcinków "Carpool Karaoke: The Series" w roli gospodarza/szofera pojawi się inna gwiazda.

Premiera programu planowana jest na ten rok. Pierwotnie mówiło się o kwietniu.

POLECANE RADIA