Adele chce śpiewać dla dziewczyn z Beyoncé

redakcja
15.02.2017 10:30
Adele, wielka fanka Beyoncé, postanowiła nagrać piosenkę ze swoją idolką. Gwiazda już prowadzi rozmowy.

Przypomnijmy, że odbierając Grammy za album roku, Angielka powiedziała, że nie może przyjąć nagrody, gdyż ta należy się Beyoncé. Teraz autorka przeboju "Hello" chce nawiązać współpracę z Amerykanką.

 

Adele jest wielką fanką Beyoncé i to był jej pomysł, by połączyły siły. To ma być hymn dla dziewczyn. Pochwała kobiecej siły.- zdradził informator Radar Online.

Panie podobno na razie rozmawiają o ewentualnym duecie.

Przedstawiciele gwiazd popu jeszcze nie skomentowali tych rewelacji.

Adele zdobyła podczas ostatniej ceremonii 5 nagród Grammy, w tym za album roku "25". Beyoncé opuściła galę z 2 statuetkami.

Adele ma na koncie trzy długogrające dzieła "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

W ciągu blisko 20 lat na scenie Beyoncé sprzedała ponad 100 milionów albumów jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child. Jej ostatni longplay "Lemonade" miał premierę 23 kwietnia 2016 roku.

 

POLECANE RADIA