Adam Levine otrzymał gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Sławy

Victoria Banach
11.02.2017 08:50
Adam Levine i Behati Prinsloo

Adam Levine i Behati Prinsloo (usmagazine.com)

10 lutego odbyła się uroczystość odkrycia kolejnej gwiazdy na Hollywoodzkiej Alei Sławy. Tym razem tego zaszczytu doznał wokalista Adam Levine.

Levine jest odbiorcą 2601. gwiazdy na najsłynniejszym chodniku świata. W uroczystości towarzyszyły mu żona, modelka Behati Prinsloo, i córeczka Dusty. Najbardziej znany jest jako wokalista zespołu Maroon 5, z którym nagrał takie hity jak "Moves Like Jagger" czy "Sugar". Od 2011 możemy go oglądać jako jurora w amerykańskiej wersji programu The Voice, ale pojawił się też na dużym ekranie - w 2013 wystąpił w filmie "Zacznijmy Od Nowa".

Swoją obecnością ceremonię uświetnił Blake Sheldon (wraz ze swoją partnerką, Gwen Stefani), który wspólnie z Adamem występuje w The Voice, ale również przyjaźni się z nim w życiu prywatnym. Pojawił się także Sammy Hagar, wokalista grupy Van Halen, z którym potem Levine świętował swoje wyróżnienie.

Sam zainteresowany zaznaczał jak wdzięczny jest fanom, bo to oni sprawili, że osiągnął taki sukces.

"Istnieje z waszego powodu. Mam córkę, mam najpiękniejszą żonę na świecie, jestem jednym z najszczęśliwszych ludzi, którzy kiedykolwiek żyli i nie ma to nic wspólnego ze mną. Ma to związek z ludźmi, którzy mnie kochają, a więc dziękuję wszystkim tym ludziom." powiedział Adam Levine.

Pierwsza gwiazda na Hollywoodzkiej Alei Sław pojawiła się w 1960 dla aktorki Joanne Woodward. Izba Handlu Hollywood corocznie otrzymuje około 200 nominacji, z których wybiera około 20 laureatów. Swoje gwiazdy mają nie tylko osoby fizyczne, ale także zespoły, jak na przykład The Beatles, postaci animowane - Myszka Miki, a nawet zwierzęta, czego przykładem jest Lassie. Hollywoood Walk of Fame wpisane jest na listę zabytków Los Angeles.

Więcej o:

POLECANE RADIA