Oscary 2017: ogłoszono kto wystąpi na ceremonii rozdania nagród.

Victoria Banach
11.02.2017 07:41
Oscary

Oscary (mat. prasowe)

Sezon rozdawania nagród w pełni. Ogłoszono którzy artyści swoim występem uświetnią tegoroczną Galę Oscarów 2017. W tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć aż 5 wykonawców na Oscarowej scenie.

Na 89. gali wystąpią nominowani w kategorii najlepszej piosenki. Zobaczymy zatem Justina Timberlake'a wykonującego "Can't Stop The Feeling" z bajki "Trolle", Sting zaśpiewa "The Empty Chair" z filmu "Jim", Lin-Manuel Miranda tego wieczoru zaprezentuje "How Far I'll Go" z "Vaiana: Skarb Oceanu". John Legend zagra aż dwie piosenki z filmu "La La Land" - "City of Stars" oraz "Audition (The Fools Who Dream)", które oryginalnie wykonują Ryan Gosling i Emma Stone. Pięć występów, to nowość na Oscarach. Dotychczas na scenie mogliśmy zobaczyć tylko 3 muzyczne popisy.

"Niezmiernie się cieszymy, że możemy gościć tych światowej klasy artystów na ceremonii wręczania Oscarów. Te występy nie tylko uhonorują 5 niezwykłych nominowanych utworów, ale także uczczą integralność muzyki z filmem." - powiedzieli producenci widowiska, Michael De Luca i Jennifer Todd.

Gala Oscarów 2017 odbędzie się 22 lutego w Teatrze Kodak w Los Angeles, a poprawadzi ją Jimmy Kimmel. Nominowani do nagrody są między innymi Ryan Gosling i Emma Stone za film "La La Land", Casey Affleck, którego mieliśmy okazję zobaczyć w "Manchester by the Sea", a także - po raz 20 - Meryl Streep za rolę w "Boskiej Florence".

Poniżej jeden z hitów, który będziemy mieli okazję usłyszeć na tegorocznych Oscarach.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA