Madonna zaadoptowała bliźniaczki z Malawi

Victoria Banach
09.02.2017 08:27
Madonna z synkiem Davidem, 2007 r.

Madonna z synkiem Davidem, 2007 r. (Rex FeaturesEAST NEWS)

Spekulacje na temat domniemanej adopcji się potwierdziły. Rodzina Madonny się powiększa. Wokalistka ogłosiła na Instagramie, że przygarnęła rodzeństwo z Malawi.

Bliźniaki, którymi teraz zajmować się będzie gwiazda, to czteroletnie malawijskie dziewczynki, Stella i Esther, z sierocińca w Mchinji. Odkąd Madonna pojawiła się w Malawi, media spekulowały na temat celu jej wizyty w tym kraju. Jako główny powód uznano chęć ponownej adopcji. Początkowo piosenkarka zaprzeczała tym plotkom tłumacząc, że w Malawi jest po to, by nadzorować szpital w Blantyre, jednak ostatecznie potwierdziła pogłoski postem na Instagramie.

"Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończyłam proces adoptowania bliźniaczek z Malawi i jestem przepełniona szczęściem, że są one teraz częścią naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim tym, którzy pomogli mi by stało się to możliwe, a media proszę by uszanowały naszą prywatność w tym okresie. Dziękuję również moim przyjaciołom, rodzinie i mojemu dużemu zespołowi za wsparcie i miłość!"

To nie pierwszy raz, gdy "Królowa Popu" adoptuje pociechy. W 2006 przysposobiła syna, Davida Bandę, a w 2009 córkę Mercy James. Madonna jest także biologiczną mamą dwójki dzieci - 20-letniej Lourdes i 16-letniego Rocco.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • Gość: Doris

    0

    To bardzo dobrze że bogaci w ten sposób pomagają. Całym sercem jestem za,te biedne dzieciaki pójdą do szkoły, nie będą głodne, Madonna jest wielka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA