O.S.T.R. zagra MTV Unplugged

redakcja
08.02.2017 12:08
O.S.T.R.

O.S.T.R. (Paweł Zanio dla Asfalt Records)

O.S.T.R. , jeden z najciekawszych i najpopularniejszych hiphopowych artystów w Polsce, zagra akustyczny koncert dla MTV.

Stacja MTV Polska zaprosiła artystę, do nagrania wyjątkowego albumu O.S.T.R. "MTV Unplugged: Autentycznie". Koncert oraz nagranie stanowić będzie wznowienie cyklu MTV Unplugged po siedmiu latach przerwy.

Podczas nagrania nowej akustycznej odsłony "Życia po śmierci", artyście towarzyszyć będzie zespół: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Agnieszka Grela (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia). Na scenie pojawią się również goście specjalni.

Wyjątkowy koncert zostanie zarejestrowany w drugiej połowie marca w Warszawie, a następnie w kwietniu zostanie opublikowany na specjalnej edycji CD nakładem Asfalt Records. Dodatkową niespodzianką będzie jedno nowe, napisane specjalnie z okazji koncertu nagranie. Pełny zapis koncertu wraz z wyjątkowym materiałem making of dostępny będzie na platformie player.pl.

Adam Ostrowski, jak naprawdę nazywa się O.S.T.R. to polski raper, inżynier dźwięku i producent. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Nagradzany był przez magazyn "Ślizg", nominowany do Paszportu "Polityki" czy Superjedynki. Za płyty "Kartagina" (z Marco Polo) i "O.c.b." wyróżniony został Fryderykiem.

POLECANE RADIA