Przyjaciele Paris Jackson martwią się o nią!

Daria Łojek
05.02.2017 08:50
Okładka 'Rolling Stones', Paris Jackson, Michael Jackson

Okładka 'Rolling Stones', Paris Jackson, Michael Jackson (Okładka 'Rolling Stones' / East News)

Córka nieżyjącego króla popu, mimo młodego wieku, bardzo dużo już przeszła. Śmierć ukochanego taty, napaść seksualna, próba samobójcza, uzależnienie od alkoholu i narkotyków... Na pewno dziewczynie i jej rodzeństwu nie było łatwo, a do tego dochodzi zainteresowanie mediami całego świata ich osobami. Co się tym razem dzieję z Paris?

Jej przyjaciele martwią się, bo jej chłopak jest zbyt nadopiekuńczy wobec niej. Muzyka Michaela Snoddy'ego poznała na spotkaniu Anonimowych Alkoholików. Jej przyjaciołom już wcześniej nie podobał się ich związek, ale zamartwień o przyjaciółkę dołożyła im jej decyzja o zamieszkaniu z chłopakiem. Przeprowadziła się do jego obskurnego mieszkania, położonego w Los Angeles, a dodatkowo jeździ z nim i jego zespołem w trasy i omija spotkania z terapeutą.

Czy ktoś pomoże Paris?

Jej bliscy obawiają się, że córka króla popu całkowicie się stoczy. Jej stan nie jest jeszcze do końca stabilny, odkąd próbowała w 2013 roku popełnić samobójstwo. Wszystko zmierzało ku lepszemu. W styczniu tego roku, podczas Tygodnia Mody w Paryżu, miała swój podczas prezentacji jesienno-zimowej kolekcji Givenchy. Wszystko zmierzało ku lepszemu, dopóki nie poznała swojego nowego chłopaka.

Jak myślicie, jej przyjaciele słusznie się martwią, czy przesadzają?

POLECANE RADIA