Ciężarna Beyoncé wystąpi na Grammy

redakcja
03.02.2017 12:30
Beyonce

Beyonce (Screen z Instagram.com/beyonce/)

Beyoncé zamierza podobno uświetnić nadchodzącą galę wręczenie nagród Grammy.

Przypomnijmy, że gwiazda kilka dni temu poinformowała, że razem z Jayem Z spodziewają się bliźniąt. Błogosławiony stan nie przeszkadza 35-latce w pracy. Ciężarną artystkę widziano na próbach ze swoim zespołem, tancerzami i ekipą filmową. "Entertainment Tonight" twierdzi, że wokalistka pojawi się na scenie podczas gali Grammy.

Beyoncé zdominowała tegoroczne nominacje i ma szanse na 9 statuetek w czterech kategoriach muzycznych - pop, rock, urban i rap. Po 8 wyróżnień mogą otrzymać Drake, Rihanna i Kanye West, a 7 Chance the Rapper.

Wcześniej potwierdzono, że podczas ceremonii krótkie show dadzą Adele, Bruno Mars, Metallica, John Legend, Carrie Underwood, Keith Urban, Chance the Rapper, a także Sturgill Simpson i Gary Clark Jr. Ponadto czeka nas kilka ciekawych kooperacji. Przedstawiciele francuskiej sceny klubowej Daft Punk wystąpią z neosoulowym wokalistą The Weekndem, hiphopowa legenda A Tribe Called Quest z młodym oraz zdolnym raperem Andersonem. Paakiem, a gwiazda R&B, Alicię Keys z wokalistką country, Maren Morris. Wiadomo też, że podczas gali nie wystąpi Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters), którym miał dołączyć do A Tribe Called QuestAndersona. Paaka.

Gala rozdania nagród Grammy, odbędzie się 12 lutego w Los Angeles.

POLECANE RADIA