Już jest. Długo wyczekiwany singiel Depeche Mode "Where's the Revolution"!

redakcja
03.02.2017 10:40
Depeche Mode

Depeche Mode (fot.ze strony internetowej zespołu)

Kawałek zapowiada nadchodzącą płytę formacji, "Spirit", która ukaże się 17 marca.

Numer charakteryzuje się mroczną elektroniką i mocnym, marszowym rytmem. Wokalnie udzielają się zarówno Dave Gahan, jak i Martin Gore.

Nad brzmieniem czuwał James Ford z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in.: Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys).

Polskich fanów Depeche Mode Sony Music Poland i Empik zapraszają 16 marca na specjalna imprezę w warszawskim barze Studio, gdzie jako pierwsi w Polsce będą oni mogli nabyć płytę "Spirit", wraz z dostępnym tylko tej nocy unikatowym zestawem gadżetów. Na ten wieczór organizatorzy planują dodatkowo szereg atrakcji, o których szczegółowo poinformują już wkrótce.

W ramach promocji dzieła Depeche Mode ruszą w trasę koncertową. Do Polski trio dotrze 21 lipca i zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Depeche Mode to jeden z najbardziej wpływowych i popularnych zespołów na świecie, mający na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i występy przed około 30 milionami fanów.

Poprzednie 13 albumów studyjnych DM dotarło to Top 10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ostatni - "Delta Machine" - zadebiutował na szczycie oficjalnych list sprzedaży w 12 krajach, także w Polsce, gdzie był najlepiej sprzedającą się zagraniczną płytą roku 2013.

Jesienią 2016 roku do sprzedaży trafiła antologia synthpopowej grupy  "Video Singles Collection" - 3 płyty DVD z ponad czterema godzinami teledysków zespołu, po raz pierwszy zebranych razem na jednym wydawnictwie.

POLECANE RADIA