Lenny Kravitz "Umeblowałem mój dom śmieciami z ulicy"

Daria Łojek
01.02.2017 10:30
Lenny Kravitz

Lenny Kravitz (Facebook)

Spokojnie! Jak Lenny opowiada, znalezione przez niego rzeczy były w bardzo dobrym stanie, a on sam dodatkowo je przerabiał. Od 2003 roku, Lenny Kravitz, ma firmę projektującą, która na swoim koncie ma wiele sukcesów.

Lenny Kravitz alternatywno rockowy wokalista, spacerował po ulicach Nowego Jorku, aby umeblować swój pierwszy dom.

 

Piosenkarz, ponad dekadę temu, założył swoją własną firmę projektującą pod tytułem Kravitz Design.

"Po tym jak nagrałem swój pierwszy utwór i zamieszkałem w nowym miejscu, nie mogłem dojść czego naprawdę chcę. Znajdowałem rzeczy na ulicy. Ludzi w Nowym Jorku od zawsze kładli kanapy, stoły, krzesła na chodniku. a to było wciąż wiele wart! Przynosiłem to do domu i przerabiałem. Tak zaczynałem.

Piosenkarz indie-rocka i jego firma przez te kilka lat zajęli się kilkoma bardzo ciekawymi projektami, a do tego stali się cenioną na rynku firmą. Lenny nigdy nie wyobrażał sobie, że zostanie projektentem, pomimo, że zawsze interesowały go piękne obiekty.

 

"Kravitz Design oficjalnie zaczęła się w 2003 roku, ale długo przedtem już działała. Jeszcze nie otworzyłem biura, zawsze byłem estetą. Już jako dziecko musiałem przerobić wiele rzeczy po swojemu, by czuć się dobrze we własnym pokoju."


Więcej o:

POLECANE RADIA