Ed Sheeran zdradza przykry sekret Taylor Swift!

Weronika Gazda
31.01.2017 10:30
Taylor Swift

Taylor Swift (facebook.com)

Myślicie, że gwiazdy od dziecka były popularne wśród rówieśników, a ich osobowość przyciągała całe tłumy potencjalnych przyjaciół? Nic z tych rzeczy! Taylor Swift jest tego najlepszym przykładem. Ed Sheeran zdradza, co działo się z Tay w szkolnych murach. Miała przechlapane!

Ed Sheeran zdradził tajemnicę Taylor Swift, dotyczącą relacji młodej blondynki ze swoimi rówieśnikami. Jak się okazuje Tay nie była najbardziej wielbioną koleżanką z klasy. To zwykły szarak, na którego nikt nie zwracał uwagi. Dusza artystki nie pozwoliła na dalsze tolerowanie takiego przebiegu sprawy, dlatego piosenkarka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić własne życie. Trzeba przyznać, że chyba trochę ją poniosło!

Ed Sheeran również podzielał zdanie młodej Taylor Swift. Oboje czuli w sobie potencjał, który najszybciej należało wykorzystać. Bez wątpienia udało im się to w stu procentach.

"To zaczęło się od przegranej. Za czasów szkolnych Taylor nigdy nie należała do grupy popularnych dzieciaków. Ja też nie. W końcu dochodzisz do takiego punktu, w którym stajesz się najbardziej popularnym dzieciakiem w całej szkole - tylko, że my oboje poszliśmy o kilka kroków za daleko."

Jutro jest już dziś

Jak się okazuje własne porażki i niezadowolenie z życia może być dobrą motywacją, by w przyszłości odnieść prawdziwy sukces. To idealny przykład na to, że marzenia faktycznie trzeba spełniać i nie zwlekać z tym zbyt długo, że w końcu może być za późno. Zarówno Sheeran, jak również Taylor Swift podjęli tę decyzję w odpowiednim miejscu i czasie. Twórca nowego hitu "Shape Of You" podpowiada, że bardzo ważnym jest,  by nie słuchać blokującego i ograniczającego otoczenia.

"Ona chce być największą piosenkarką na świecie, ja chcę być najlepszym wokalistą na świecie. Ta potrzeba też wynika z tego, że całe życie ci mówiono, że nie dasz rady czegoś zrobić. I wtedy zaczynasz odpowiadać na to: "Pier*** się. Właśnie że dam!"

Trzeba przyznać, że historia z życia Taylor Swift do dość pocieszająca i dająca nadzieje opowieść.

POLECANE RADIA