Rihanna jak Madonna i Messi jednocześnie!

Weronika Gazda
31.01.2017 10:20
FILE - In this Friday, Oct. 2, 2015, file photo, singer Rihanna poses before Christian Dior's Spring-Summer 2016

FILE - In this Friday, Oct. 2, 2015, file photo, singer Rihanna poses before Christian Dior's Spring-Summer 2016 (THIBAULT CAMUS/AP)

Jak się okazuje niegrzeczna Rihanna potrafi również pokazać się z dobrej strony! Kto by pomyślał, że popowa chuliganka może być tak dobrą opiekunką. Czy to tylko chwilowy przypływ dobroci, a może barbadoska pójdzie w ślady Madonny?

Rihanna jest wielką gwiazdą, która obecnie może pozwolić sobie na wszystko, czego tylko zapragnie. Jednak najwidoczniej woda sodowa jeszcze nie uderzyła jej do głowy i doskonale pamięta co działo się z jej życiem, zanim rozpoczęła światową karierę. Jako dziecko nie opływała w luksusy, dlatego Rihanna bardzo chętnie zaangażowała się w pomoc charytatywną, wspierającą dzieci z Malawi.

Piosenkarka odwiedziła afrykański kraj, by wspomóc dzieciaki i promować fundację, która stara się zapewnić, najuboższym z całego świata, dostęp do edukacji. Wszyscy wiemy, że jeśli Rihanna się za coś zabiera, to już na sto procent. Tym razem nie było inaczej. Artystka bardzo mocno zaangażowała się we wspieranie dzieciaków. Zapomniała o gwiazdorskim stylu, wskoczyła w dresy i dała ponieść się zabawie wraz z pozostałą częścią młodych Afrykanów. Cała spółka grała w piłkę, a Riri nie ukrywała jaką radość jej to sprawia.

"Dzisiejszy dzień był wspaniały! Grałam w nogę z najpiękniejszymi dzieciakami w Malawi"

Riri będzie miała dziecko?

Wszystko wskazuje na to, że Rihanna bardzo polubiła się z dzieciakami. Kto by pomyślał, że to właśnie ona tak dobrze zintegruje się z młodymi ludźmi. Zdjęcia dodawane przez media społecznościowe dają nadzieję na to, że popowa gwiazda pójdzie w ślady Madonny i również zdecyduje się na adopcję malawijskiego dziecka. Warto śledzić dalsze poczynania Riri, bo może być bardzo ciekawie!

met the bravest, most humble kids and young women this week! I can't wait to share more! #CLF #GC #GPE

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)

Rihanna to barbadoska piosenkarka R&B i pop, a także autorka tekstów, aktorka i projektantka mody. Swoją popularność zyskała dzięki granemu przez wszystkie stacje kawałkowi "Umbrella", którego oryginalny teledysk przyciągał wielu zaciekawionych słuchaczy.

POLECANE RADIA