Selena i The Weeknd spędzili romantyczny weekend we Włoszech!

Daria Łojek
30.01.2017 08:30
Selena Gomez, The Weeknd

Selena Gomez, The Weeknd (PR Photos/Forum)

Romans pomiędzy Seleną i The Weeknd trwa w najlepsze! Para wybrała się właśnie prywatnym odrzutowcem do Włoch, aby spędzić tam miło czas. Najwidoczniej nie przejmują się wściekłą byłą muzyka - Bellą Hadid.

Świat dowiedział się o romansie tych dwojga, kiedy paparazzi nakryli ich na przytulaniu się i całowaniu na zewnątrz kalifornijskiej restauracji Santa Monica. Kilka dni później, para została nakryta w klubie, w Kalifornii.

"Wyszli razem z klubu i poszli do jego domu. Trzymali się za ręce i patrzyli czule w oczy. Widać, że spędzili miło czas i że są w sobie zakochani."

Tak mówi naoczny świadek magazynowi People. Niedawno, zakochana para wybrała się do Florencji  gdzie para została dostrzeżona jak robi zakupy na placu Ducha Świętego. Odwiedzili również galerię Uffizi z ochroniarzem.


Mimo, że miłość pomiędzy 24-letnią Seleną i 26-letnim muzykiem kwitnie, nie wszyscy się cieszą. Bella Hadid - była kanadyjskiego muzyka przestała obserwować Selenę na wszystkich portalach społecznościowych, a były Seleny - niepokorny Justin Bieber ostro wyraził się o muzyce jaką tworzy obecny partner, byłej gwiazdy Disneya.

POLECANE RADIA