Enrique Iglesias szykuje kolejny hit!

Weronika Gazda
28.01.2017 10:02
Enrique Iglesias

Enrique Iglesias (materiały prasowe)

Enrique Iglesias powraca z nowym singlem, który najprawdopodobniej stanie się hitem na miarę "Bailando". Wokalista po raz kolejny wykorzystał swój niezawodny sposób, by odnieść sukces. Co takiego ma w sobie Enrique, czego nie mają inni?

Enrique Iglesias nie daje o sobie zapomnieć. Wokalista boomerang powraca z coraz lepszymi hitami. Czy tym razem będzie podobnie? Piosenkarz już wkrótce zaprezentuje swój najnowszy singiel, którego sceny niedawno po raz pierwszy nakręcono na Kubie. Klip do piosenki "Subeme la Radio" stworzono w pięknej i gorącej Hawanie. Nie możecie się doczekać, by ujrzeć efekt końcowy? Przyszły hit ujrzy światło dzienne już 24 lutego.

Sprawdzony sposób

Jak widać Enrique Iglesias upodobał sobie słoneczną Kubę i wierzy, że to miejsce pozwoli mu i tym razem odnieść ogromny sukces na rynku muzycznym. Warto przypomnieć, że przebój "Bailadno" również został tam nakręcony. Prawdopodobnie to powód, dla którego okrzyknięto go najczęściej oglądanym teledyskiem w historii muzyki latino. Według statystyk odtworzono go aż 2,5 miliarda razy.


Reżyserem "Subeme la Radio" jest Alejandro Perez, który podkreśla, że praca z Enrique Iglesiasem jest dość specyficzna. Twierdzi, że ogromna przygoda móc pracować z kimś takim, szczególnie ze względu na wykraczające daleko poza ustalony scenariusz i plan sceny. "Subeme la Radio" wyprodukował Carlos Paucar, a napisali go Enrique wraz z grupą przyjaciół. Byli to: Descemer Bueno, Zion & Lennox.


Zaciekawienie teledyskiem jest ogromne, mimo że klip nie został jeszcze upubliczniony. Dwudniowy plan zdjęciowy spraraliżował ulice Hawany, jednocześnie ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy mieszkańcy chcieli wziąć udział w teledysku swojego idola, a także być częścią tego naprawdę dobrze zapoiadającego się show.

POLECANE RADIA