Ariana Grande ukrywała siostrę bliźniaczkę?

Weronika Gazda
24.01.2017 09:29
Ariana Grande

Ariana Grande (Instagram.com/arianagrande)

Myślicie, że nigdy w życiu nie uda wam się spotkać Ariany Grande? Mamy dla was dobrą wiadomość! Szansa na ujrzenie młodej wykonawczyni przeboju "Side to Side" zwiększyła się dwukrotnie! Jak to możliwe?

Ariana Grande ma sobowtóra. Jacky Vasquez wygląda dokładnie tak samo jak popularna wokalistka. Odróżnienie dziewczyn nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Różnice w wyglądzie dostrzegą tylko prawdziwi fani autorki "Into You".

A wy potrafilibyście wskazać, która z nich to topowa gwiazda?

Jacky Vasquez to dwudziestoletnia dziewczyna, która do złudzenia przypomina Arianę Grande. Dodawane przez nią zdjęcia na Instagramie bardzo szybko zrobiły zamieszanie wśród pozostałych użytkowników social media. Podobne uczesanie, makijaż oraz mimika twarzy do jedynie dodatki, które sprawiają, że Jacky Vasquez wygląda jak bliźniaczka popowej wokalistki. Rysy twarzy młodej dziewczyny bez wątpienia mogą zmylić, dlatego warto zaznaczyć, że instagramowiczka jest jedynie sobowtórem, a nie jak głoszą plotki, zaginioną siostrą bliźniaczką Ariany Grande.

Niekontrolowana sława

Jacky Vasquez ma już 205 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a każde kolejne zdjęcie przyciąga kolejnych fanów gwiazdorskiej urody. Sama zainteresowana nie ukrywa, że jest wielką fanką Ariany Grande i celowo maluje się dokładnie tak samo jak popowa piosenkarka. Jacky spytana o widoczne podobieństwo odpowiada w zaskakujący sposób:

"Szczerze, nigdy nie myślałam, że wyglądam jak Ariana. Zauważałam pewne podobieństwo na zdjęciach i nagraniach, ale dopiero inni ludzie zwrócili na to uwagę"

A jak komentuje opinie na temat jej instagramowych zdjęć? Przyznaje, że każda nowa fotka jest wabikiem fanów Ariany Grande, a ich publikacje są zarówno pozytywne, jak również negatywne. Zachwyt przeplata się z hejtem.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • Gość: Arianators

  Oceniono 1 raz 1

  Jest różnica pomiędzy Ari a jej nędzną podróbką

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Bez problemu rozróżniam. Mają inne uszy

 • Gość: Arianator

  Oceniono 1 raz 1

  one nie wyglądają tak samo, potrafię je rozróżnić

 • Gość: No ktoś ;_;

  0

  Hmm, one mają być niby podobne? Ari jest ładniejsza, umiem je rozróżnić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA