Jennifer Lopez: dla kogo ta poza?

Weronika Gazda
24.01.2017 09:19
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (Youtube.com)

Jennifer Lopez dodaje coraz odważniejsze fotki na swój oficjalny profil na Instagramie. Czyżby gwiazda robiła to ze specjalną dedykacją dla Drake'a? Jedno jest pewne. Fani oszaleli na punkcie jej ostatniej publikacji. Czy faktycznie jest się czym zachwycać?

Jeśli nowy związek Jennifer Lopez jest równie atrakcyjny, co ostatnie zdjęcia wokalistki, to znaczy, że jest czego zazdrościć Drake'owi. Najwidoczniej miłosne wzloty służą Lopez, bo instagramowe publikacje aż oślepiają blaskiem szczęścia. Potwierdzają to również osoby z najbliższego otoczenia Jennifer.

Chociaż początek miłości, przez wielu obserwatorów duetu, nie był brany na poważnie, to jak się okazuje, ku wielkiemu zaskoczeniu, parę połączyło coś więcej niż tylko chęć zrobienia szumu wokół siebie. Doszukiwanie się drugiego dna chyba nie były najlepszym pomysłem, bo relacje Drake'a i Jennifer Lopez ewidentnie wskazują na to, że tym razem obie gwiazdy odnalazły prawdziwą miłość. A przynajmniej na jakiś czas... Para ewidentnie ma się dobrze i traktuje się bardzo poważnie.

Życie nie dla sławy

Przyjaciele zapewniają, że nie warto doszukiwać się ustawki, gwarantującej korzyści w świecie show-biznesu.   Związek w żadnym wypadku nie został zaaranżowany na potrzebę muzycznej kariery. Najbliżsi podkreślają, że uczucia popowej wokalistki i rapera wypływają prosto z serca i są jak najbardziej szczere.

Przeglądając historię zdjęć Jennifer Lopez na jej Instagramie, można wywnioskować, że chyba faktycznie miłość ją odmieniła. Wstawiane fotki są coraz odważniejsze, jej twarz promienieje i już z daleka widać, że Lopez ma się bardzo dobrze. Topowa gwiazda, ostatnimi czasy, dostarcza porządnej dawki zmysłowych fotografii. Dla kogo? Nie trudno się domyślić. Najnowsza miłość rozkwita.

Fani łączą fakty i bez problemu wskazują sprawcę pozytywnych uniesień Lopez. Większość wielbicieli sugeruje, że do niecodziennej otwartości przyczynił się raper, któremu gwiazda chce się podobać i przy którym czuje się jeszcze lepiej ze sobą i swoim ciałem. Drake, po latach niepewnych relacji z Rihanną, w końcu ma szansę na prawdziwe szczęście. Oby te motyle w brzuchu latały jak najdłużej.

POLECANE RADIA