Kylie Minogue zmieni nazwisko?

Kamil Dębski
23.01.2017 08:52
Kylie Minogue

Kylie Minogue (Fot. Pr Photos)

Kylie Minogue ma niedługo poślubić brytyjskiego aktora Joshua Sasse. Od dawna w sieci pojawiają się głosy, że wokalistka przejmie nazwisko po mężu. Czy to prawda? Artystka wypowiedziała się na ten temat i rozwikłała wszelkie wątpliwości.

Jak na razie para nie zaplanowała konkretnej daty ślubu. Kylie Minogue wyjawiła, że chce się cieszyć okresem narzeczeństwa i nie czuje pośpiechu, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Zapowiedziała jednak, że po zamążpójściu przyjmie nazwisko męża i będzie się nazywać Kylie Sasse.

48-letnia wokalistka przyjęła oświadczyny gwiazdora serialu "Galavant". 30-letni aktor podarował swojej wybrance serca pierścionek zrobiony w 1908 roku.

Popowa wokalistka przyjęła oświadczyny Joshua Sasse gwiazdora serialu "Galavant". 30-letni aktor podarował swojej wybrance serca pierścionek zrobiony w 1908 roku.

Kylie Minogue to australijska gwiazda popu. Znana jest z przebojów "The Loco-Motion", "Especially for You", "Hand on Your Heart", "Better the Devil You Know", "Confide in Me", "Spinning Around", "Slow", "2 Hearts" czy "Can't Get You Out of My Head". Jej regularną dyskografię wieńczy "Kiss Me Once" z 2014 roku.

Więcej o:

POLECANE RADIA