Roger Waters stawia opór Donaldowi Trumpowi!

Kamil Dębski
23.01.2017 08:21
Roger Waters, przypomniał jeden z ważnych utworów Pink Floyd, który wykonał w ubiegłym roku w czasie koncertu. Piosenka wymierzona jest przeciwko nowemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, Donaldowi Trumpowi.

Roger Waters opublikował nowe koncertowe wideo do piosenki "Pigs". Materiał został nakręcony podczas ubiegłorocznego koncertu artysty w Mexico City. Podczas wykonywania utworu muzyk zaprezentował antytrumpowe wizualizacje.

Na Facebooku Watersa, opublikowano występ byłego członka rockowego zespołu Pink Floyd.

Dziś zaczynamy stawiać opór - napisał pod klipem Waters. Te słowa, są bezpośrednio skierowane do Donalda Trumpa, który został zaprzysiężony jako prezydent Stanów Zjednoczonych.

Numer "Pigs" pochodzi z albumu "Animals" z 1977 roku.

Waters pracuje właśnie nad nową solową płytą, której należy spodziewać się w tym roku. Ostatni regularny longplay Anglika to "Amused to Death" z września 1992 roku. W 2005 wydał operę "Ça Ira".Utwór "Pigs" pochodzi z albumu "Animals" z 1977 roku.

Roger Waters pracuje właśnie nad nową solową płytą, której należy spodziewać się w tym roku. Ostatni regularny longplay Anglika to "Amused to Death" z września 1992 roku. W 2005 wydał operę "Ça Ira".

POLECANE RADIA