Geri Horner urodziła drugie dziecko i nazwała je na cześć George'a Michaela!

Daria Łojek
23.01.2017 08:30
Geri Halliwell/Magazyn YOU

Geri Halliwell/Magazyn YOU (Geri Halliwell/Magazyn YOU)

Geri Horner jest byłą członkinią zespołu Spice Girls. Ma 44 lata i niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Świeżo upieczona mama i jej syn czują się dobrze. Dlaczego wybrała takie imię, a nie inne?

Jedna z członkiń zespołu Spice Girls ogłosiła, że w sobotę 21 stycznia 2017 roku urodziła syna. O tym fakcie poinformowała w uroczym poście na swoim instagramie.

"Montague George Hector Horner piękny, młodszy brat Olivii i Bluebell'a pojawił się tego ranka"

Montague George Hector Horner arrived this morning, a beautiful little brother for Bluebell and Olivia #amazing-day #grateful #monty ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Geri Horner (@therealgerihalliwell)

Jak wyjawiła gazeta Daily Mirror, 44-letnia gwiazda pop drugie imię swego najmłodszego dziecka zadedykowała zmarłemu Georgowi Michaelowi, który odszedł 25 grudnia 2016 roku. Pragnęła, by muzyk był częścią życia jej dziecka, dlatego tak dała mu na drugie imię.

Kiedy piosenkarka dowiedziała się o śmierci muzyka, na swoim Twitterze napisała:

"Jest mi bardzo przykro z powodu śmierci osoby tak miłej, hojnej i utalentowanej. Spoczywaj w pokoju, mój drogi przyjacielu."

Monty jest drugim dzieckiem piosenkarki, pierwszym jest Bluebell, Olivia natomiast jest dzieckiem jej męża - Christiana Hornera.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA