Ekskluzywny menel to nie tylko bloger modowy...

Weronika Gazda
21.01.2017 07:48
Kamil Pawelski

Kamil Pawelski (Screen z Youtube.com/Kamil Pawelski)

Kamil Pawelski, ukrywający się pod pseudonimem Ekskluzywny Menel debiutuje w roli piosenkarza. Chociaż większość docenia go za niezliczoną ilość talentów, jakimi dysponuje, to nikt nie przypuszczał, że bloger wykaże się również wokalnie. Jak brzmi jego pierwszy singiel? Posłuchajcie!

Ekskluzywny Menel wydał swój debiutancki kawałek pod tytułem "Waiting Room". I chociaż Kamil Pawelski, już jakiś czas temu, kilkakrotnie zapowiadał, że w jego życiu nastąpią zmiany i wydarzy się coś, co z pewnością odmieni jego życie, to nikt z fanów nie przypuszczał, że internetowy twórca ma na myśli wydanie swojego debiutanckiego singla. Trzeba przyznać, że ten krok, w stronę świata muzyki, był nie do przewidzenia.

Świeży singiel, zatytułowany "Waiting Room" zapowiada debiutancką płytę blogera, której fani już z niecierpliwością wyczekują. Autorem tekstu pierwszej piosenki Kamila Pawelskiego jest Andrew Ripp - amerykański muzyk, który w swojej dyskografii ma już 5 albumów studyjnych, a jego piosenkę "Falling For The Beat" można było usłyszeć w serialu "Kłamstwa na sprzedaż".

Menel na Eurowizji

Według internautów król mody męskiej powinien spróbować swoich sił w konkursie Eurowizji 2017. Fani internetowego celebryty twierdzą, że Ekskluzywny Menel kawałkiem "Waiting Room" "rozwaliłby" tegoroczne eliminacje. Mroczny skandynawski klimat debiutanckiego klipu zachwyca na tyle mocno, że nie zanosi się na to, by wielbiciele zrezygnowali z namawiania Menela do reprezentowania Polski. Ale czy bloger ulegnie namowom i zostanie drugą Edytą Górniak?

Kim jest Ekskluzywny Menel?

Ekskluzywny Menel w czerwcu 2013 roku założył bloga, na którym prezentuje swoje autorskie, modowe stylizacje. Sposób ubierania, który przedstawia zaakceptowało wielu polskich mężczyzn. Menel jest dla nich inspiracją, a nawet wyrocznią w dziedzinie modowej. Mężczyźni bez oporów biorą z niego przykład.

Więcej o:

POLECANE RADIA