Robin Thicke bije swoje dziecko. Syn szuka pomocy w szkole!

Weronika Gazda
17.01.2017 08:24
Robin Thicke

Robin Thicke (Robin Thicke)

Robin Thicke może mieć poważne problemy. Mały syn piosenkarza poskarżył się w szkole, że ojciec podnosi na niego rękę. Była żona wykonawcy "Blurred Lines" od razu zareagowała i złożyła pozew sądowy przeciwko artyście.

Robin Thicke i Paula Patton nie zakończyli swojej miłości w przyjemnych warunkach. Mimo, że jeszcze niedawno podpisali papier rozwodowe, to nadal nie mogą porozumieć się w sprawie opieki nad swoim sześcioletnim dzieckiem- Julianem. Kompromis w tej sprawie był bardzo trudny do zawarcia, ale wychodzi na to, że ten problem już wkrótce zniknie. I to zdecydowanie nie z korzyścią dla Robina Thickea.

Strach dziecka

Wokalista może stracić prawo do opieki nad dzieckiem, ze względu na pozew, który złożyła była żona Paula Patton. Jak twierdzi matka sześcioletniego Juliana, ojciec znęcał się nad nim fizycznie. Jako główny dowód podaje zeznania chłopca, który podobno poskarżył się w szkole, że Robin Thicke kilka razy go pobił. Aby dodać szczyptę dramatyzmu była żona oświadczyła, że Julian boi się przebywać pod jednym dachem ze swoim wyrodnym tatą.

Sprawa wokalisty trafiła w ręce kuratora, który oceni, czy chłopiec faktycznie podaje prawdziwe informacje, czy to jedynie wybujała wyobraźnia i ingerencja byłej żony Thickea. Jeśli okaże się jednak, że dziecko nie zmyśla, a Robin Thicke znęca się nad Julianem, to gwiazdor z pewnością zostanie pozbawiony praw do sprawowania opieki, a nawet możliwości widywania syna.

POLECANE RADIA