Niall Horan: jednoznaczna mina skierowana ku swojej fance...

Weronika Gazda
17.01.2017 08:14
Niall Horan

Niall Horan (facebook.com/Niallofficial)

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub bardzo źle! Przekonał się o tym jeden z byłych członków popularnego boysbandu "One Direction". Niall Horan miał okazję usłyszeć "serenadę", w wykonaniu swojej fanki, zadedykowaną specjalnie dla niego. Tego głosu z pewnością tak szybko nie wymaże z pamięci. Za to my jeszcze długo będziemy wspominać jego reakcję. Ta mina była bezcenna!

Niall Horan, wokalista zespołu "One Direction" nie spodziewał się, że niewinne wyjście do pobliskiej budki z burgerami skończy się sensacją. A wszystko dzięki fance piosenkarza, która zdecydowała się na odśpiewanie piosenki Cher "If I Could Turn Back Time", specjalnie dla Horana. Niestety nie ma co ukrywać, wielbicielka ewidentnie albo nie była w formie, albo muzykalność nie jest jej najlepszą stroną. Były członek 1D zaniemówił, a nawet przez dłuższy czas był zmieszany, aż w końcu zdecydował się na interwencję. Najwidoczniej popowa gwiazda czuła konieczność zasugerowania fance, że talentu muzycznego to ona nie ma za grosz. Młody artysta zrobił to najdelikatniej jak się dało, a zarazem najłatwiej. Niall Horan rzucił niezobowiązującym pytaniem: "Wszystko w porządku?"

Pytanie bez odpowiedzi

Niestety umieszczone przez fankę nagranie, opublikowane na Instagramie nie zdradza odpowiedzi na pytanie byłego wokalisty "One Direction". Ale można się jedynie domyślić, że była równie zabawna co udostępniony filmik. No cóż Niall Horan najwidoczniej nie był świadomy jaki talent skrywają jego fani. A szkoda, bo może uzdolniony gwiazdor mógłby podzielić się swoją wiedzą i podszkolić osobistych fanatyków. Tylko czy jest na tyle kompetentny? Z nagrania wynika, że czekałoby go naprawdę sporo pracy.

Niall James Horan to irlandzki, popowy wokalista, występujący w zespole "One Direction". Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 2010, kiedy wziął udział w brytyjskiej wersji programu X FactorHoran wraz z czwórką pozostałych uczestników zostali połączeni w jeden boysband. Po sukcesie medialnym grupa podpisała kontrakt z wytwórnią "Syco Music" jako zespół "One Direction". 24 sierpnia 2015 wystosowano dla fanów oficjalne oświadczenie o zawieszeniu działalności zespołu 1D, od marca 2016 na co najmniej rok. Przerwa ma pozwolić na rozkręcenie solowych karier młodych wokalistów.

POLECANE RADIA