Lady Gaga nie wcieli się w rolę Donatelli Versace!

Kamil Dębski
16.01.2017 08:31
Lady Gaga

Lady Gaga (CHARLES PLATIAU / REUTERS)

Lady Gaga nie wystąpi w trzecim sezonie "American Crime Story". Piosenkarka miała zagrać jedną z głównych postaci - Donatellę Versace.Twórca cyklu, Ryan Murphy nie kryje rozczarowania o czym poinformował media.

Trzeci sezon "American Crime Story" będzie opowiadać o zabójstwie projektanta, Gianniego Versace. Latem 1997 roku kreator mody został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana. Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą.

Lady Gaga miała zagrać siostrę znanego projektanta - Donatellę Versace. Obie panie znają się też prywatnie, co zdecydowanie pomogłoby piosenkarce przygotować się do roli.

Gwiazda popu podobno ma zbyt napięty grafik i nie znajdzie czasu na nowy serial Ryana Murphy'ego. Twórca komentuje, to w następujący sposób:

- Jest bardzo zajęta - To wielka produkcja, kręcimy na całym świecie. Nie jest to więc możliwe z jej grafikiem. Czułem, że to się nie uda, ale chciałbym jeszcze z nią pracować.

Współpraca Lady Gagi oraz Ryana Murphy'ego miała swój początek przy innym serialu - "American Horror Story".

Zdjęcia do produkcji, której pełny tytuł brzmi "Versace/Cunanan: American Crime Story" mają ruszyć na początku 2017 roku. Sezon składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth. Scenariusz przygotowuje Tom Rob Smith.

Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Druga to "Katrina" o huraganie, który w 2005 roku mocno zniszczył Nowy Orlean.

Lady Gaga obecnie promuje wydaną 21 października 2016 roku płytę "Joanne". 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston w przerwie meczu SuperBowl.
Wokalistka ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face".
30-latka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Występuje w szóstym sezonie "American Horror Story" Ryana Murphy'ego oraz potwierdziła udział w filmie "A Star Is Born" Bradleya Coopera.Zdjęcia do najnowszego sezonu "American Crime Story" ruszą na początku 2017 roku. Sezon składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth. Tom Rob Smith zajmuje się przygotowaniem scenariusza. Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Druga to "Katrina" o huraganie, który w 2005 roku mocno zniszczył Nowy Orlean.

Lady Gaga Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. 21 października 2016 roku płytę "Joanne". 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston w przerwie meczu SuperBowl.

Popowa wokalistka ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face".

30-latka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Występuje w szóstym sezonie "American Horror Story" Ryana Murphy'ego oraz potwierdziła udział w filmie "A Star Is Born" Bradleya Coopera.

POLECANE RADIA