Kamil Bednarek i jego nowy singiel - "Talizman"

Kamil Dębski
11.01.2017 13:59
Kamil Bednarek, cieszy się w Polsce ogromną popularnością i rzesze jego fanów z utęsknieniem czeka na świeży materiał muzyczny. Cierpliwość się opłaciła, ponieważ, młody wokalista właśnie wydaje nowy album, a pierwszym singlem, który będzie promował to wydawnictwo jest utwór o tytule "Talizman". Bednarek współpracował przy tej piosence z równie rozpoznawalnym beatmakerem Matheo. Jakie efekty przyniosła ich najnowsza piosenka?

Kamil Bednarek, tuż po programie "Mam Talent", w którym zajął drugie miejsce, miał przed sobą ogromną szansę na udowodnienie swojej wartości. Pracowitość i wiara we własne umiejętności potwierdziły, że jest świetnym wokalistą. Wraz ze zespołem Star Guard Muffin wydali płytę "Szanuj", która znalazła się na szczycie listy bestsellerów płytowych OLiS. Później kontynuował karierę solową i w 2012 roku nagrał album o tytule "Jestem...", zawierający takie hity jak "Cisza" czy "Chodź ucieknijmy". W niedługim czasie płyta zyskała status diamentowej, a Bednarek, znalazł się na szczycie popularności. Po dwóch latach przerwy na rynku muzycznym ukazał się nowy materiał "Oddycham", również cieszący się ogromnym zainteresowaniem, które przełożyło się na zdobycie platyny. Bednarek, na polskim rynku muzycznym zdobył wszystko, został gwiazdą, a jego sława przeszła najśmielsze oczekiwania. Fani musieli trochę poczekać na wieści o nowym albumie, jednak było warto! 2017 rok może, być najlepszym w dotychczasowej karierze młodego wokalisty.

Wczoraj na YouTubie pojawił się pierwszy popowy singiel o tytule "Talizman", promujący nadchodzący album Bednarka. Dużym zaskoczeniem okazała się współpraca z Matheo, który skomponował muzykę do najnowszej piosenki, byłego uczestnika programu "Mam Talent". Nowoczesne brzmienia utalentowanego beatmakera oraz charakterystyczna lekkość muzyki Kamila Bednarka, zostały połączone i powstała świetna produkcja, nawiązująca do nurtu - reggaeton.

W teledysku występuje dwójka bohaterów, którzy dotarli na niesamowitą wyspę, by spełnić swoje marzenia. Korzystając z uroków pięknego miejsca, młodzi ludzie żyją chwilą, chcą cieszyć się każdym momentem, a miłość pozwala im być szczęśliwymi. Punktem kulminacyjnym jest zupełnie niespodziewane wydarzenie, będące sprawdzianem dla mocy ich uczucia.

Kamil Bednarek wciela się w rolę narratora i opowiada historię pary młodych ludzi w emocjonalny sposób oraz dodaje dramaturgii zdarzeniom jakie ich spotykają.

Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Michał Braum, który stworzył wcześniej dla Bednarka wideo do piosenki "List". Najnowszy singiel nakręcony został na Teneryfie, obfitującej w malownicze krajobrazy oraz niezwykłe miejsca.

Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Puzon

    0

    Album "Oddycham" został oficjalnie najlepszym albumem reggae na świecie w 2015 - a Kamil Bednarek najlepszym artystą reggae na świecie w 2015

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA