Przygoda w samym sercu miasta! Escape Room Warszawa

redakcja
11.01.2017 13:03
Warszawa ROOM ESCAPE ul. Inzynierska. fot.Krzysztof Zuczkowski

Warszawa ROOM ESCAPE ul. Inzynierska. fot.Krzysztof Zuczkowski (Materiały promocyjne)

Jak często zdarza Ci się na własne życzenie zostać uwięzionym w nieznanym pokoju? W Room Escape Warszawa sam możesz wybrać pułapkę idealną dla Ciebie i Twojej drużyny. W każdej z sześciu przygód Room Escape musisz włączyć kreatywne myślenie, spostrzegawczość i w 60 minut wydostać swoją drużynę z potrzasku!

Zabawa w Escape Room Warszawa polega na wydostaniu się z zamkniętego, pełnego zagadek pokoju w ciągu 60 minut. W zależności od tematyki pokoju, uczestnicy mogą m.in. niczym nieustraszony Indiana Jones rozwiązywać zagadki starożytnego grobowca, zmierzyć się z tajemnicami średniowiecznego zamku lub wykazać się zręcznością i sprytem w przechodzeniu przez laserowe labirynty w pilnie strzeżonym Muzeum. Aby wydostać się z zamkniętego pokoju niezbędny będzie spryt, szybkość, nieszablonowe myślenie i przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej. W pokoju jednorazowo może się bawić drużyna 2-5-osobowa.

Kto podejmuje się zagadkowych wyzwań?

Chęć przeżycia niezapomnianej, wywołującej dreszczyk emocji przygody jest uniwersalnym pragnieniem. W Escape Room Warszawa grają studenci, rodzice z dziećmi, grupy przyjaciół, a nawet pracownicy korporacji. Pokoje zagadek to także niebanalne miejsce na oświadczyny, wieczór panieński lub kawalerski czy urodzinową imprezę niespodziankę.

Kreatywność, współpraca, czas - jak wydostać się z Room Escape?

Kiedy grupa zostaje zamknięta w pomieszczeniu pełnym pozornie przypadkowych przedmiotów, liczy się koncentracja, spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów. Warto na nowo odkryć w sobie ciekawość i kreatywność dziecka, a także nie podążać utartymi ścieżkami. Moment, w którym z pozoru niezwiązane ze sobą znaki układają się w spójną, logiczną całość a także radość ze wspólnego sukcesu wynagrodzą cały wysiłek!

Ile kosztuje escape room?

Escape room cena to 150-180 zł za 60 minut zabawy, niezależnie czy bawić się będzie para czy drużyna 5-osobowa. To doskonała alternatywa np. dla wyjścia do kina i zdecydowanie większa interakcja pomiędzy uczestnikami spotkania. Po wydostaniu się w pokoju z pewnością będzie co wspominać i o czym rozmawiać.

Szczegółowy cennik escape room na stronie: https://escaperoom.pl/cennik-escape-room/

Podejmij wyzwanie!

Room Escape


Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA