Wspaniały prezent Jennifer Lopez!

Daria Łojek
11.01.2017 09:00
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (Youtube.com)

Mieć J. Lo. w rodzinie to piękna sprawa! Latynoska gwiazda sprawiła swemu kuzynowi niezwykły prezent, najprawdopodobniej którego nigdy nie zapomni!

Szczęśliwą jubilatką jest Tiana Rios, kuzynka Jennifer Lopez. Z okazji jej urodzin, na jej przyjęciu, organizowanym w Madrycie, w Hiszpanii, gwiazda przyprowadziła słynnego piłkarza - Cristiana Ronaldo!

Taśma z przyjęcia szturmem obiegła internet. Niespodziewana wizyta wprawiła w zachwyt zaskoczoną jubilatkę. Tiana pracuje również jako asystentka Jennifer i jak sama dziewczyna Drake'a mówi - jest ogromną fanką piłkarza Realu Madryt.

"Ogląda każdą grę, nie mogę zagonić jej do pracy, kiedy ogląda mecz! Szczerze, jest twoją największą fanką na świecie" mówiła rozchichotana piosenkarka Cristiano Ronaldo, na co ten, z uśmiechem odparł, że kuzynka J. Lo. ma bardzo dobry gust, po czym przytulił zachwyconą asystentkę latynoskiej artystki. Tiana rozemocjonowana wyznała, że nie może w to uwierzyć.

"Krzyczę za każdym razem kiedy wbije gola, a teraz jest tutaj, obok mnie!"

Następnie podziękowała swojej kuzynce za tę niezwykła niespodziankę, a J. Lo., w koszulce Realu Madryt, krzyczała do kamery, że jest to jej mała kuzynka, musiała dać jej coś niezwykłego i życzy jej wszystkiego najlepszego!"

Jennifer i Cristiano zdarzyło się już imprezować razem, w Las Vega, 16 czerwca. Były to wtedy 47 urodziny piosenkarki, na których pojawiły się takie sławy jak Kim Kardashian czy Calvin Harris.

Piękny gest! Kto z nas nie chciałby poznać swojego idola, i to jeszcz w dniu urodzin?

POLECANE RADIA