Justin Bieber jako damska lalka stworzona przed Disneya

Weronika Gazda
10.01.2017 10:04
Justin Bieber

Justin Bieber (Universal Music Polska)

Justin Bieber ma swoją podobiznę zaprojektowaną specjalnie przez Disneya. Wykonawcę "Sorry" ma na sobie długą, żółtą suknię i świecącą biżuterię. Bieber przypomina Bellę z filmu "Piękna i Bestia". Tak właśnie twierdzą internauci, którzy zamiast Emmy Watson widzą w lalce młodego piosenkarza.

Disney wypuścił na rynek nowy projekt lalki ze znanej baśni "Piękna i Bestia". Plastikowa piękność to tylko jeden z wielu gadżetów filmowej produkcji. Jednak bez wątpienia to właśnie on robi największe zamieszanie w internecie. Wszystko przez dostrzeżenie podobieństwa między Belle, a Justinem Bieberem.

Twarz Biebera... aż za bardzo komercyjna

Liczne komentarze wyśmiewające nieudolną produkcję Disneya utwierdzają w przekonaniu, że faktycznie rysy twarzy odpowiadają tym należącym do Biebera. Oczywiście tak sporna sprawa nie obyła się bez fali hejtu, w której posunięto się nawet do określeń o odrażającym, tragicznym i przerażającym wyglądzie nowej lalki dla dzieci.

"Piękna i Bestia" to film fantasy opowiadający o przygodach głównej bohaterki, w którą wcieliła się aktorka, znana z "Harrego Pottera", Emma Watson. Belle gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, by ratować ojca. Z czasem między dziewczyną, a bestią zaczyna rodzić się wyjątkowo silne uczucie.

Justin Bieber to kanadyjski artysta muzyki pop oraz R&b, autor tekstów i aktor. Młody wokalista zasłynął z publikowania filmików na YouTube, w których, siedząc przed kamerą, śpiewał i grał na gitarze. Publiczność bardzo szybko dostrzegła w nim talent muzyczny. Bieber ma na swoim koncie wiele hitów, takich jak między innymi: "Baby", "Never Let You Go", czy "U Smile".

POLECANE RADIA