Kelly Osbourne napisze książkę o swoich przeżyciach!

Daria Łojek
09.01.2017 08:00
Kelly Osbourne.

Kelly Osbourne. (Materiały prasowe)

Córka Księcia Ciemności podzieli się swoimi przeżyciami i tym, jak to jest być członkiem rodziny Osbourne. Mimo, że Ozzy jest docenianym muzykiem, wszyscy wiedzą, że ma zamiłowanie do alkoholu i używek. Jaki to miało wpływ na jego rodzinę? O tym dowiem się z książki Kelly.

Kelly Osbourne to dziś piękna i elegancka kobieta z unikalnym stylem. Jest gospodynią programu "Project Runway Junior". Zanim świat zachwycił się jej metamorfozą, była kojarzona z koszmarnymi tatuażami, zbyt mocnym makijażem i lubowaniem się w alkoholu i awanturach. Wszystko to, mogliśmy oglądać w reality-show, który pokazywał nam życie rodziny Osbourne'ów. Teraz będziemy mieli okazję poznać to wszystko, czego kamery nie pokazały.

Kelly była świadkiem tego, jak jej ojciec chciał się zabić. Ozzy chciał skończyć ze swoim życiem, po tym jak u jego żony - Sharon, zdiagnozowano raka w 2002 roku.

"Widziałam jak tata, w bokserkach, sięga po pigułki, bierze ich pełną garść, połyka, a następnie zapija wódką."

Metalowy wokalista zrobił to chwilę po tym, jak jego żona dostała drgawek, które się zdarzały podczas walki z chorobą. Wszyscy razem pojechali karetką do szpitala.

"Tata chciał sprawdzić, czy mam oddycha, więc podniósł rękę i położył na jej ustach. Ratownicy próbowali ją zdjąć z jej ust, a wtedy tata zaczął się szarpać. Została wezwana policja."

Kelly udało się uratować sytuację i policja nie została wezwana pod warunkiem, że córka będzie pilnować ojca, który mógł zostać przewieziony w ambulansie z żoną, pod warunkiem, że będzie zapięty specjalnymi pasami, jakie znajdują się przy łóżku. Kiedy dotarli do szpitala, lekarze ruszyli na pomoc rockmanowi i jego żonie.

Książka nosi tytuł "No F**king Secret" i będzie opisywała to i jeszcze inne zdarzenia z życia Kelly, takie jak randki, rodzinne dramaty czy uzależnienie od narkotyków. W księgarniach się znajdzie 25 kwietnia 2017 roku w USA.

POLECANE RADIA