Romans Jennifer Lopez i Drake'a jest bujdą?

Kamil Dębski
04.01.2017 08:57
Drake i Jennifer Lopez

Drake i Jennifer Lopez (Screen z Instagram.com/)

W plotkarskich mediach od paru tygodni jest bardzo głośno na temat rzekomego romansu Jennifer Lopez i Drake'a. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia artystów, gwiazdy doskonale udają, a miłosna historia ma pomóc w promocji wspólnego muzycznego przedsięwzięcia J.Lo i Kanadyjskiego rapera.

Jennifer Lopez i Drake na razie nie zareagowali na doniesienia o ich romansie. Niedawno artyści pojawili się razem na imprezie Winter Wonderland Prom i świetnie się bawili. Przytulali się i tańczyli do dźwięków prawdopodobnie swej nowej piosenki.

Cytowane przez stronę Page Six anonimowe źródło zapewnia, że gdyby artystów naprawdę łączyło jakieś głębsze uczucie, oboje staraliby się utrzymać to w tajemnicy. - Ten romans to bujda, wymyślona w celu promocyjnym - zapewnia informator.

Jennifer Lopez niedawno rozstała się z młodszym od niej o kilkanaście lat tancerzem Casperem Smartem. Przez pewien czas krążyły plotki, że wróciła do Marca Anthony'ego, z którym ma dwójkę dzieci. Drake przez pewien czas romansował z Rihanną.

W najbliższej przyszłości Jennifer Lopez będzie pracować jako producentka programu tanecznego - "World Of Dance", a także potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Niedawno można ją było oglądać w serialu "Shades Of Blue". Ostatni popowy album Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Drake zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem "Thank Me Later". Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, "Take Care", stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, "Nothing Was The Same", ukazała się w 2013 roku, a najnowsza "Views", w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Drake nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

POLECANE RADIA