Mateusz Maga nowym Michałem Szpakiem?

Weronika Gazda
03.01.2017 07:48
Mateusz Maga

Mateusz Maga (Kapif)

Mateusz Maga, były uczestnik Top Model, prezentuje singiel "First Kiss" i zapowiada, że zgłosi się na preselekcje do Eurowizji 2017 w Kijowie. Debiutant postanowił wykazać się nie tylko przed obiektywem aparatu, ale również na wielkiej scenie, gdzie zaprezentuje swoją subtelną barwę głosu. Czy ma szansę na wygraną?

Mateusz Maga marzy o wygranej w europejskim konkursie piosenki. Eurowizja 2017 tym razem odbędzie się w Kijowie, a gwiazda Top Model chce zgarnąć zwycięstwo dzięki debiutanckiemu kawałkowi "First Kiss". Początkujący wokalista opublikował już cały utwór na YouTube. Można na nim usłyszeć akustyczne brzmienia z charakterystycznym wokalem w tle. Mateusz Maga ma bardzo niski głos jak na mężczyznę, co słuchacze mogą pokochać lub znienawidzić już po pierwszych dźwiękach.

"First Kiss" to piosenka, nad którą pracowali amerykańscy kompozytorzy. Tekst piosenki jest zasługą polskiej wokalistki. Ilona Europa napisała słowa, które Mateusz Maga zaśpiewał. Model musi czuć się z nią bardzo pewnie, bo ogłosił, że zgłasza swoją kandydaturę do preselekcji, do Eurowizji 2017.

Brak akceptacji

Mateusz Maga to mężczyzna, który lepiej znany jest ze swojego udziału w show "Top Model", emitowanym na TVN. W 2014 roku, podczas czwartek edycji programu stał się jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. Mimo, że jurorzy byli zachwyceni jego androgeniczną urodą, to widzowie nie pałali do niego sympatiom. Stworzono nawet fanpage na Facebook'u, w którym nie szczędzono hejtu i przykrych słów, wycelowanych w Magę. Młody model nie przejmował się krytyką i występował zarówno w pokazach mody damskiej, jak również męskiej. To kosztowało go wiele wyrzeczeń, więc czy teraz zdecyduje się na porzucenie kariery wybiegowej, dla wymagającego, muzycznego świata?

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • Gość: Krysia

  0

  Ostatnio czytałam wypowiedź Margaret która wypowiada się iż Polscy wykonawcy są dyskryminowani w Europie. Uważam że nie. Dowodem tego jest Michał Szpak który zaistniał tam. Brawo Michał.

 • Gość: Ika

  0

  Mateusz Maga nigdy nie będzie Michalem Szpakiem,nie dlatego ,ze "nie ma takiego drugiego człowieka,bo każdy jest inny",lecz dlatego,ze tacy jak Michał Szpak, trafiają sie jeden raz na kilkadziesiąt czy kilkaset milionów ludzi.Takich- to znaczy wyposazonych w tak wiele wspanialych cech i jako artysta i jako człowiek.
  Lecz mozna stwierdzić,ze jako człowiek pan Mateusz Maga -da sie na pewno polubić; wizualnie-ładny,wysoki,miła aparycja; ,jako artysta-dość dobry głos ,a piosenka zgloszona na Eurowizje jest jedyną ,która powinna tam trafic ,innymi słowy -Mateusz Maga powinien zwyciężyc w preselekcjach w Polsce.Wszytskie inne piosenki ,chyba poza jeszcze dwiema,nie zaslugują na to,aby reprezentowały Polskę.Ika

 • Gość: Kasia

  0

  Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej....:)

 • Gość: gośc

  0

  Do Michała to mu bardzo daleko, nie ma nic co ma Michał-a przedwwszystkim głosu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA