Taylor Momsen nie wyobraża sobie życia bez grania!

Daria Łojek
02.01.2017 14:38
Taylor Momsen

Taylor Momsen (TM)

23-letnia piosenkarka przyznała, że nie ma pojęcia, co mogłaby robić w swoim życiu gdyby nie muzyka, która jest dla niej wszystkim.

Taylor Momsen jest wokalistką zespołu The Pretty Reklcess. Razem stworzyli takie hity jak "Heaven knows" lub "Make me wanna die", aczkolwiek, ktoś może znać ją z serialu "Plotkara", gdzie grała Jenny Humphrey. Patrząc na nią teraz, niektórzy mogą być zszokowani, gdzie ta drobna blondynka z ciemnym makijażem i rockowymi ciuchami, wystąpiła również w filmie "Grinch: Świąt nie będzie" gdzie grała małą Cindy Lou Ktoś.

Muzyka jest całym jej światem

Taylor o swoim życiu bez muzyki wypowiada się jak o życiu przeszłym. Mimo, że zaczynała od aktorstwa, to jednak z tą dziedziną związana jest najmocniej. Cieszy się również, że to ze śpiewania jest kojarzona, a nie ze swoich ról.

"To miłe, że skupienie jest na tym, bo mówienie o tym co było wprawia mnie w zakłopotanie. To jak mówienie o dzieciństwie, albo o liceum, to dziwne dla mnie. Przeszłość to przeszłość!

Piosenkarka rock tak jest skupiona na graniu i pisaniu piosenek. Jest z tym tak związana, że nie ma pojęcia co mogłaby robić innego, stanowi to część jej osobowości. Pisanie również jej bardzo pomaga, jest to swego rodzaju forma terapii która pomaga jest w walce z depresją.

"Masz swoje wzloty i upadki. Przechodzisz przez to wszystko, a kiedy mówisz "depresja" to brzmi naprawdę bardzo dramatycznie. A czasem to tylko dzień."

Mówi również o tym, że teraz, kiedy jest dojrzalsza, łatwiej jej udźwignąć ciężar sławy. Stara się patrzeć prosto przed siebie i nie zwracać uwagi na to, co negatywne.

Więcej o:

POLECANE RADIA