Justin Bieber i Selena Gomez znowu razem!

Weronika Gazda
31.12.2016 08:05
Selena Gomez , Justin Bieber

Selena Gomez , Justin Bieber (DSCVRM Instagram)

Selena Gomez i Justin Bieber tworzyli jedną z najgorętszych par ostatnich lat. Związki w świecie show-biznesu rządzą się swoimi prawami, dlatego piosenkarka hitu "Same Old Love" i wokalista przeboju "Sorry" szybko się rozstali. Chociaż gorące uczucie ewidentnie wygasło, fani nadal nie mogą się z tym pogodzić. To co zrobili zasługuje na podziw!

Na YouTube krąży filmik z Carpool Karaoke, w którym Selena Gomez i Justin Bieber wybrali się na wspólną przejażdżkę. Wszystko wskazywałoby na to, że gorący romans znowu trwa w najlepsze. Jednak nic z tego, jak się okazuje taki powrót do przeszłości, to zasługa jednego z fanów pięknej Gomez i Biebera.

Perfekcyjne kłamstwo

Wszyscy wielbiciele młodych wokalistów muzyki pop poczują się rozczarowani. Niestety video z Carpool Karaoke w wykonaniu Justina Biebera i Seleny Gomez to tylko dowcip. Twórca przeróbki wykonał ją tak bardzo realistycznie, że nie jeden obserwator tego miłosnego duetu dał się nabrać. Nic dziwnego!

Od kiedy Selena Gomez zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem, przestała nosić pierścień czystości z napisem "Prawdziwa miłość zaczeka". Para pod koniec 2012 roku zaczęła przeżywać swój pierwszy kryzys, który zakończył się rozstaniem.

Zapewne fani nie mają za złe tego, że zostali wprowadzeni w błąd. Przyjemnie chociaż na chwilę zobaczyć Selenę i Justina znowu razem. Nawet w mocno przerobionej wersji...

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA