George Michael miał w zanadrzu trzy nieukończone płyty?

Kamil Bekier
30.12.2016 09:57
George Michael

George Michael (Francois Mori (AP Photo/Francois Mori, File))

Echa po śmierci wybitnego muzyka, którym był George Michael, wciąż nie cichną. Brytyjskie media twierdzą, że zmarły wokalista prowadził pracę nad nową płytą, przy okazji rezygnując z dokończenia dwóch pozostałych albumów. Na nieukończonym wydawnictwie ''Trojan Souls'' miał znaleźć się szereg sław światowej muzyki.

Jak donosi ''The Dailly Mirror'', George Michael miał w swojej karierze wiele projektów, które nigdy nie zobaczyły światła dziennego. Wiele mówi się o jego dwóch niewydanych płytach, pierwsza z nich nosi roboczą nazwę ''Extended Plaything'', natomiast druga ''White Light''. ''White Light'' był najnowszym muzycznym planem Michaela. W 2012 roku pojawił się nawet singiel muzyka o tym samym tytule.

Pewne jest jednak to, że nie powstanie sequel hitowego albumu z 1990 roku - ''Listen Without Prejudice Vol. 1''. Być może kawałki, które miały trafić na jego kontynuację, pojawią się na składance ''Red Hot + Dance''. W tym samym czasie, George Michael pracował również nad płytą ''Trojan Souls'', jednak nigdy nie została ona dokończona. Na krążku miały znaleźć się takie gwiazdy jak Sade, Stevie Wonder, Seal, Bryan Ferry czy Janet Jackson.

Po śmierci Anglika, do sieci trafiła jego piosenka nagrana w latach 90. Utwór upublicznił Fadi Fawaz, czyli partner George'a Michaela. Kawałek nosi nazwę ''This Kind Of Love'' i miał pojawić się na wspomnianej płycie ''Trojan Souls''. W produkcji nagrania uczestniczył także wieloletni przyjaciel zmarłego, Elton John.

George Michael odszedł w 2016 roku podczas świąt Bożego Narodzenia. Miał 53 lata. Piosenkarz zmarł na niewydolność serca, spowodowaną nadużyciem narkotyków i alkoholu.

Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Goti

    0

    Znalazłam utwór This Kind Of Love z teledyskiem, w stylu George Michael'a Opublikowany 17.10.2016 przez MaR Ia na Youtube ...więc Fadi wrzucił ten utwór jako podsumowanie ich związku, bo na pewno nie jako nowość , która nie ujrzała światła dziennego. A wydaje mi się ,że gdyby dobrze przekopać internet, to ten utwór od bardzo dawna krąży w sieci...Gdzieś już wcześniej widziałam ten teledysk i słyszałam utwór...Mam takie nie odparte wrażenie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA