Avril planuje wydać nowy album!

Daria Łojek
28.12.2016 09:00
Piosenkarka wraca do zdrowia i planuje wydać kolejny album! Taką miłą wiadomością, zaskoczyła fanów 26 grudnia, 2016 roku.

Pop punkowa wokalistka przez ostatnie lata zmagała się z chorobą Lyme, lub inaczej - boreliozą. Jest to wieloukładowa choroba zakaźna, która może doprowadzić nawet do śmierci.

Co dalej?

Od jesieni 2014 roku zmagała się ogromnym bólem w stawach. Doktorom wiele miesięcy zajęło postawienie diagnozy, Avril generalnie czuła się słabo i miała objawy grypopodobne.

W zeszłym roku powiedziała fanom, że jest już na dobrej drodze do wyzdrowienia, w końcu od 15 lat.

Była przykuta do łóżka przez ostatnie pięć miesięcy, aż w końcu, 26 grudnia 2016 roku wyjawiła, że zamierza zrobić wielki powrót w 2017 roku. Napisała tak:

"Cześć wszsytkim! Po pierwsze, chcę podziękować wszystkim moim fanom za cierpliwość i wsparcie podczas mojej walki z boreliozą, przez ostatnie dwa lata. To był ciężki okres, ale w końcu zrobiło się jaśniej. Będzie to miało odbicie w mojej nadchodzącej płycie, nad którą obecnie pracuje! Nie mogę się doczekać waszej reakcji i tego, aby usłyszeć nowe utowry. 2017 będzie niesamowity!

Ostatni album wydała w 2013 roku, we współpracy z byłym mężem - Chadem Kroegerem. Para obecnie jest w separacji

Co o tym sądzicie? Wiedzieliście w ogóle, że Avril jest chora? Jej ostatni utwór "Hello Kitty" wywołał wiele kontrowersji, zarzucono jej, min. że jest bardzo stereotypowy, jeżeli chodzi o japońską kulturę.

POLECANE RADIA